مدیرعامل آبفای هرمزگان:

وقوع سیلاب در مناطق مختلف هرمزگان و تدابیر آبفا باعث رفع فوری حوادث شد

در پی هشدارهای سازمان هواشناسی، مدیریت بحران وزارت نیرو و همچنین استانداری هرمزگان و احتمال وقوع سیلاب، شرکت آب و فاضلاب هرمزگان اقدامات پیشگیرانه‌ و همچنین رفع فوری حوادث در دستور کار قرار داد و 15 اکیپ پیش بینی شده را به مناطق مختلف حادثه دیده اعزام و در حال رفع حوادث هستند.

وقوع سیلاب در مناطق مختلف هرمزگان و تدابیر آبفا باعث رفع فوری حوادث شد

به گزارش برقاب، همین زمینه تصریح کرد: وقوع سیلاب با توجه به هشدارهای وقوع سیلاب، تمهیدات لازم از ابتدای این هفته اندیشیده شد و با توجه به ناپایداری ها، اکیپ ها ضمن رفع حوادث در کمترین زمان ممکن، همچنان در حال آماده باش هستند.

به گفته وی، طی روزهای گذشته وضعیت تاسیسات و خطوط انتقال و شبکه توزیع در تمامی مناطق مختلف هرمزگان تحت کنترل بود و به این منظور ۱۵ اکیپ اتفاقات در سراسر استان برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از سیلاب به حالت آماده‌باش درآمدند.

حمزه پور ادامه داد: این اکیپ‌ها، در روزهای گذشته به عنوان پشتیبان ضمن انجام اقدامات پیشگیرانه اقدام به رفع حوادث در وقوع سیلاب در مناطق بویژه در زمینه آب بردگی خطوط انتقال در مسیر سیلاب کردند.

مدیرعامل آبفا ابراز امیدواری کرد: با رفع به موقع حوادث احتمالی بتوانیم همچنان وضعیت پایداری را در تامین آب استان فراهم آوریم.

به گفته وی، در حال حاضر وضعیت آب استان پایدار است و امیدواریم این روند نیز تا خروج کامل سامانه بارشی ادامه یابد و وضعیت به حالت عادی برگردد.