وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه تقدیر کرد

مقام عالی وزارت نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه جهت تلاش های وی و همکاران این مجموعه در تامین برق پایدار و گذر موفق از اوج بار تابستان سال جاری با اهدای لوح قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه، در نشستی که با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، معاونین و مدیران ارشد صنعت برق و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه برگزار شد، تعدادی از شرکت‌های برتر از جمله شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با امضای وزیر نیرو موفق به کسب لوح تقدیر شدند.

 

در لوح تقدیر دکتر علی اکبر محرابیان خطاب به مهندس محمد مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه آمده است:

«خدای متعال را شاکریم که در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت خدمتگزار در نخستین سال دولت مردمی سیزدهم و تلاشهای جنابعالی و همکاران آن شرکت توانستید با تامین برق پایدار در دوره اوج بار تابستان سال جاری رضایت مردم عزیزمان را جلب نمایید.

 

به پاس قدردانی از اقدامات ارزشمند آن شرکت در راستای اجرای طرحهای مدیریت بار و تلاش همه جانبه در استفاده بهینه از انرژی برق و تعامل موثر با مشترکین که موجب حفظ پایداری شبکه سراسری و تامین برق مطمئن شد، لوح تقدیری به رسم یادبود تقدیم می گردد.»

 

وزیر نیرو در پایان اظهار امیدواری کرد با توکل به خداوند متعال و ادامه تلاش مدیرعامل و همکارانتان، کماکان عملکرد برتر شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه استمرار یابد و همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.