وبینار نکسوس (همبست) آب، انرژی و اقلیم و کاربردهای آن در ایران

سلسله وبینارهای علمی و تخصصی رویش ◀️ عنوان وبینار: نکسوس (همبست) آب، انرژی و اقلیم و کاربردهای آن در ایران ✅ سخنران: جناب آقای مهندس محمدعلی مرادی (رئیس هیئت مدیره شرکت انرژی پاسارگاد) ⏰ زمان: روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ از ساعت ۱۴ الی ۱۵ 🔴 شرکت برای عموم آزاد است 🔴 ⚠️ نحوه برگزاری وبینار: […]

سلسله وبینارهای علمی و تخصصی رویش
◀️ عنوان وبینار:
نکسوس (همبست) آب، انرژی و اقلیم و کاربردهای آن در ایران
✅ سخنران:
جناب آقای مهندس محمدعلی مرادی
(رئیس هیئت مدیره شرکت انرژی پاسارگاد)
⏰ زمان: روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ از ساعت ۱۴ الی ۱۵
🔴 شرکت برای عموم آزاد است 🔴


⚠️ نحوه برگزاری وبینار:
این وبینار یک‌ساعته بر بستر Adobe Connect برگزار می‌گردد و علاقه‌مندان جهت شرکت، نرم‌افزار مذکور را نصب نموده و با ذکر نام و نام خانوادگی وارد شوند.
🔗 لینک حضور در وبینار:
http://meeting.nri.ac.ir/m46487
⚫ خلاصه وبینار:
برای غلبه بر چالش‌های سیستم‌های آب، انرژی و اقلیم، دانشی با رویکرد یکپارچه بنا بر ماهیت ارتباطی این سیستم‌ها شکل‌گرفته است که نکسوس (همبست) نامیده می‌شود. طراحی و توسعه اولین مدل نکسوس مقیاس بزرگ برای استان خوزستان با همکاری پژوهشگاه نیرو محقق شده است. در این وبینار، نخست ساختار و ماهیت نکسوس تشریح شده، در ادامه روش کاربرد آن در ایران به‌ویژه بهره‌گیری از پلتفرم‌های LEAP و WEAP شرح داده خواهد شد. درنهایت نیز برنامه‌های شرکت انرژی پاسارگاد برای ترویج این دانش فنی در سازمان‌ها، شرکت‌ها و دانشگاه‌ها در قالب ایجاد پایگاه داده‌ها، برنامه‌های آموزشی-تبلیغی و اجرای پروژه‌ها ارائه خواهد گردید.