طی آیینی در جشن ملی درختکاری با حضور مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان در محل پست سیار رضوانشهر :

واگذاری زمین پست رضوانشهر به برق گیلان

پست سیار 63/20 کیلوولت رضوانشهر برای ۳سال آینده علاوه بر تامین برق مورد نیاز مردم، باعث پایداری شبکه خواهد شد.

دولت مردمی وخدمت برای مردم
به گزارش برقاب، محمود دشت بزرگ مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به اهمیت این پست گفت: دولت مردمی رییسی، خدمتگزار مردم است و این پست به عنوان منشأ خدمات مختلف برای مردم و شهرستان رضوانشهر محسوب می شود.
برق، زیر ساخت همه زیر ساخت ها
دشت بزرگ یاد آور شد: برق زیر ساخت همه زیر ساخت ها است. میزان مصرف رضوانشهر در تابستان و در اوج مصرف تا ۱۵ مگاوات است که احداث این پست به عنوان یک نماد زیر ساختی برای رضوانشهر، پاسخگوی نیازهای این منطقه تا سه سال آینده می باشد.
نماد همکاری و همیاری مسئولین
مدیر عامل برق منطقه ای گیلان ضمن تشکر و قدرانی از فرمانداری رضوانشهر به خاطر در اختیار قراردادن زمین به برق منطقه‌ای گیلان جهت احداث این پست گفت: همکاری فرمانداری رضوانشهر با برق منطقه ای گیلان در واگذاری زمین جهت احداث این پست، نماد همکاری و همیاری مجموعه ای از مسئولین است و باید به عنوان یک نماد همکاری ملی تلقی شود. چون ملک با ارزشی در اختیار برق منطقه‌ای گیلان قرار گرفت تا بخش عمده ای از خواسته های به حق مردم و این شهرستان تامین شود و برای تحقق این مهم، برق منطقه‌ای به سرعت وارد عمل شد و پست سیار را مستقر کرد و مراحل بعدی پروژه نیز در دستور کار قرار گرفت.
محمود دشت بزرگ با تقدیر از خانواده های معظم شهدا افزود: شهرستان رضوانشهر ۱۵۰شهید گرانقدر و برق منطقه‌ای گیلان نیز ۸ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است  که امروز ۸ نهال درخت به همین منظور در پست سیار رضوانشهر غرس شده است؛ لذا خدمات برق منطقه ای گیلان، تقدیم خانواده های معظم شهدا می شود و محتاج دعای خیر آنان برای تداوم خدمات شایسته به مردم هستیم.
مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به انواع حکمرانی در دنیا تبیین کرد: حاکمیت تلاش می کند که بهترین و شایسته ترین خدمات را به شهروندان به عنوان نماد مردم ارایه دهد.
فرمانداری رضوانشهر با بهترین الگوی خدمت رسانی به مردم
وی افزود: فرمانداری رضوانشهر در راستای آخرین مدل های حکمرانی دنیا عمل کرده است و زمین بسیار مرغوبی را برای خدمت رسانی به عموم مردم به برق منطقه‌ای گیلان واگذار کرد تا با تامین برق مورد نیاز و ایجاد آسایش همگانی برای منطقه، زیر ساخت توسعه همه جانبه را فراهم آورد. اگرچه هزینه های مختلف برای برق بوجود آمد ولی کار ارزشمندی صورت گرفت که در نوع خود در استان گیلان کم سابقه است و باید قدردان این کار ارزشمند باشیم.
الگوی کشوری
دشت بزرگ افزود: این اقدام ارزنده می تواند به عنوان الگوی کشوری معرفی شود و برای سایر استان‌ها و برق های منطقه ای ملاک عمل قرار گیرد.
صنعت پیشرو
وی از برق به عنوان صنعت پیشرو یاد کرد و گفت: برق، صنعتی پیشرو است وقتی به حرکت در آمد بقیه در جوارش به حرکت در خواهند آمد. با این اقدام ارزنده، زمینه های سرمایه گذاری ، اشتغالزایی ،رونق صنایع بومی ومحلی ،رشد گردشگری و رویدادهای بسیار شیرین تر در منطقه شکل می گیرد.
توسعه صنعت برق در گیلان
دشت بزرگ توسعه صنعت برق را نه در رضوانشهر بلکه در کل استان ضروری خواند ویاد آور شد : توسعه انتقال و فوق توزیع برق در استان گیلان ضروری است و مشارکت بخش های متعددی را طلب می کند و در این حرکت بانک های داخلی و خارجی، سرمایه گذاران، دولت، حاکمیت و…  می توانند برای تحقق این مهم همراهی کنند چون برنامه های متنوعی برای توسعه زیرساخت های استان گیلان داریم، و در حال برنامه ریزی هستیم تا منابع طرح ها و پروژه ها را تامین کنیم.
گفتنی است در بخش پایانی به پاس تلاش های ارزنده فرمانداری رضوانشهر، به صفوی فرماندار شهرستان رضوانشهر لوح تقدیر و سپاس اهدا شد.
شایان ذکر است مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان به اتفاق معاون طرح و توسعه برق گیلان پس از آیین ملی درخت کاری، از پست ۶۳/۲۰ شهرک صنعتی صومعه سرا نیز بازدید کردند.
نادر صفوی میر محله فرماندار رضوانشهر ضمن تقدیر از محمود دشت بزرگ مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان گفت: با توجه به تعاریفی که ازدولت داریم و با استفاده از شعار دولت که خود را خدمتگزار مردم می داند، اولویت فرمانداری رضوانشهر خدمتگزاری به مردم است به همین نیت این زمین را برای استفاده عموم مردم در اختیار برق منطقه‌ای گیلان قرار دادیم.
خوشحالی مردم
وی افزود: با دستان پر برکت دولت مردمی و نظام مقدس جمهوری اسلامی این کار بزرگ و بسبار قشنگ به بار نشست و موجب خوشحالی و ابراز امتنان مردم را فراهم آورد