واگذاری بیش از دو هزار اشتراک جدید برق در اهواز

مدیرعامل برق اهواز: بیش از دو هزار اشتراک جدیدطی سه ماهه اول سال جاری، درکلانشهر اهواز واگذار شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز،مدیرعامل این شرکت بیان داشت: به منظور بهره مندی همشهریان عزیز از خدمات مطلوب برق، طی سه ماهه اول سال جاری تعداددوهزار و پنجاه و چهار اشتراک جدید […]

مدیرعامل برق اهواز: بیش از دو هزار اشتراک جدیدطی سه ماهه اول سال جاری، درکلانشهر اهواز واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز،مدیرعامل این شرکت بیان داشت: به منظور بهره مندی همشهریان عزیز از خدمات مطلوب برق، طی سه ماهه اول سال جاری تعداددوهزار و پنجاه و چهار اشتراک جدید با کنتور های هوشمند چند تعرفه در کلانشهر اهواز واگذارشده است.

حسن کریمی افزود: با وجودمحدودیتهای ناشی از ویروس کرونا تلاش کردیم سطح خدمات خود را با حفظ کلیه اصول ایمنی و رعایت پروتکلهای بهداشتی بالا نگهداریم و با ایجاد میزخدمت در امورهای برق و دفاتر پیشخوان دولت و ارتقاء سیستمهای مراجعه غیرحضوری به وظایف قانونی خود عمل کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: از این تعداد اشتراک واگذار شده 1938فقره اشتراک شهری، 102فقره روستائی و 14 فقره صنعتی و تجاری بوده است.
کریمی تصریح کرد: بکارگیری کنتورهای هوشمند علاوه بر فراهم کردن امکان رصد لحظه ای، میزان مصرف انرژی را در ساعات مختلف روز و با توجه به مصرف هر بخش جمع آوری و اطلاعات تفکیکی را با ارائه الگوهای مورد نیاز برای کاهش هزینه های مشترکین را فراهم می سازد.
لازم به ذکراست شهرستانهای اهواز، باوی، کارون، حمیدیه، شیرین شهر، و الهایی و همچنین 485 روستای کلانشهر اهواز، در مجموع به تعداد 598 هزار و 667 مشترک برق اعم از خانگی، تجاری، عمومی، صنعتی و کشاورزی تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق اهواز قرار دارند.