در راستای ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف برق؛

همکاری شرکت توزیع برق مشهد و بسیج جامعه زنان سپاه امام رضا (ع)

شرکت توزیع نیروی برق مشهد و بسیج جامعه زنان سپاه امام رضا(ع) با امضای تفاهم‌نامه‌ای، همکاری خود را در زمینه ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف برق آغاز کردند.

همکاری شرکت توزیع برق مشهد و بسیج جامعه زنان سپاه امام رضا (ع)

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از دفتر روابط عمومی، مهندس معصومه مرادی، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق مشهد، در این خصوص گفت: هدف از این تفاهم‌نامه، اشاعه فرهنگ صرفه جویی با الگو قرار دادن سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین و با توجه به منافع و مصالح فردی و اجتماعی در چارچوب منافع ملی و صیانت از ثروت‌های ملی و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: در این تفاهم‌نامه، برنامه‌های آموزشی و ترویجی مختلفی برای ارتقای آگاهی مشترکین در زمینه مصرف بهینه برق پیش‌بینی شده است.

مهندس نصرت عباسی مقدم، کارشناس نظارت بر بهینه سازی مصرف دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق مشهد، نیز با اشاره به نقش بانوان در فرهنگ‌سازی و آموزش به نسل آینده، اظهار داشت: با توجه به نقش تاثیرگذار بانوان به خصوص مادران بسیجی در تربیت فرزندان و آموزش نسل آینده، همکاری با بسیج جامعه زنان می‌تواند در ارتقای فرهنگ مصرف بهینه برق در جامعه بسیار موثر باشد.

امید است با اجرای این تفاهم‌نامه، شاهد افزایش آگاهی و مشارکت مردم در زمینه مصرف بهینه برق و کاهش هدررفت این انرژی ارزشمند باشیم.