نگاهی به مهمترین رویدادهای خبری برق هرمزگان در هفته ای که گذشت

شرکت توزیع برق استان هرمزگان در هفته ای که گذشت شاهد رویدادهایی مهم در راستای توسعه ورزش و اخذ مقام های متعدد توسط ورزشکاران ، محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی و حضور همکاران در اجتماع مردمی ، کشف سیم های سرقتی و برخورد با مالخرها و سارقان و چند رویداد مهم دیگر بود.

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق هرمزگان ، در هفته ای که گذشت محمد کریمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان با انتشار پیامی جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی و کشتار بی رحمانه هزاران نفر از افراد بستری در این بیمارستان و همچنین یورش ددمنشانه به افراد بی پناه در غزه را محکوم کرد.
برگزاری نشست کمیسیون امنیت استان با هدف تصمیم گیری در خصوص رمز ارزها با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان ،مدیر دفتر حراست و مدیر دفتر لوازم اندازه شرکت توزیع نیروی برق در استانداری هرمزگان از دیگر رویدادهای هفته ای که گذشت بود.
این نشست با هدف ایجاد هماهنگی بین دستگاههای اجرایی استان برای شناسایی و مقابله با پدیده ماینرهای غیرمجاز برگزار شد.
همچنین در هفته ای که گذشت ، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان از کشف مقادیر قابل توجهی سیمهای سرقت شده از شبکه برق و دستگیری یک متخلف مالخر در بندرعباس خبر داد.
قاسم قریشی با تشریح اقدامات انجام شده دراین زمینه گفت :در پی افزایش سرقت از شبکه های آب و برق بندرعباس؛ موضوع شناسایی ضایعاتی ها در دستور کار دفاتر حراست و مراجع انتظامی قرار گرفت که در این راستا مانور بازدید از ضایعاتی ها با هدف مقابله با سرقت از تجهیزات شبکه برق و آب با هماهنگی دفاتر حراست صنعت آب و برق و با حضور نیروی انتظامی برگزار گردید.
خدمات رسانی برق به روستای سخت گذر و کوهستانی شهوروخ بخش گوهران شهرستان بشاگرد با همت و تلاش جهادی مدیران برق این شهرستان از دیگر رویدادهای مهم و خبرهای خوش بود.
با تلاش بی وقفه گروه‌های عملیاتی تعمیرات و اتفاقات برق گوهران شبکه معیوب روستای شهوروخ این بخش شهرستان بشاگرد اصلاح و مشکل مشترکین این روستا برطرف گردید.
در هفته ای که گذشت ، دوره آموزشی آشنایی با طرح طبقه بندی مشاغل، آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی آن در شرکت توزیع برق استان هرمزگان برگزار شد.
مدیر دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت توزیع برق هرمزگان در این نشست آموزشی گفت: در این دوره آموزشی که به مدت ۳۴ ساعت ادامه داشت، ۲۵ نفر از معاونین و مدیران و کارشناسان منابع انسانی شرکت توزیع و تولید برق هرمزگان شرکت داشتند.
همچنین در هفته ای که گذشت میز خدمت شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان باحضور مدیرعامل توزیع برق  و مدیر برق میناب در مسجد جامع امام خمینی (ره) شهر میناب برگزار شد. این میز خدمت با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد و درخواستهای مردمی در حوزه برق از سوی مهندس محمد کریمی مورد بررسی قرار گرفت.
از جمله رویدادهای مهم هفته ای که گذشت این بود که حمید رضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع توانیر با اعضای لوح سپاس از خدمات مهندس مصطفی طبیبی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان تقدیر کرد.