نماینده مجلس در جلسه بررسی مشکلات آب شهرستان راور حضور پیدا کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان از حضور نماینده مردم شریف شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات آب شرب، کشاورزی و احیای قنوات شهرستان راور خبر داد.

به گزارش برقاب : نماینده مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات آب شهرستان راور حضور پیدا کرد. به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، سینا روزبهانی مدیر روابط عمومی این شرکت از تشکیل جلسه رفع مشکلات منابع آب شهرستان راور، با حضور نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی و بخشدار مرکزی، سرپرست مدیریت منابع آب، مدیران جهادکشاورزی، آب و فاضلاب و اهالی روستاهای طرز و قطروئیه برگزار شد.
امیر مصطفائی سرپرست مدیریت منابع آب شهرستان راور در این دیدار اظهار کرد: عمده موضوعات مطروحه از سوی کشاورزان، در جهت جلوگیری از افت منابع آب زیرزمینی و جلوگیری از برداشت بیش از حد مجاز از چاه‌های دارای پروانه بهره برداری بوده که بر اساس وظایف حاکمیتی این امور، در دست بررسی و اقدام قرار گرفته است.
مصطفائی در پایان تاکید کرد: برای رفع مشکلات موجود، همراهی و همکاری نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و کشاورزان عزیز، امری ضروری است تا با همراهی یکدیگر بتوانیم از چالش‌های آبی به‌سلامت عبور کنیم.