نمایش فیلم داستانی نبرد با مگامون

مراسم نمایش فیلم داستانی نبرد با مگامون از مجموعه سفرخیال، ساعت 10 صبح روز یکشنبه دوم شهریور ماه در سالن جلسات ساختمان ستادی شرکت برق منطقه ای تهران با حضور مهندس کردی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران، دکتر ببران، مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو، علی خراسانی […]

مراسم نمایش فیلم داستانی نبرد با مگامون از مجموعه سفرخیال، ساعت 10 صبح روز یکشنبه دوم شهریور ماه در سالن جلسات ساختمان ستادی شرکت برق منطقه ای تهران با حضور مهندس کردی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران، دکتر ببران، مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو، علی خراسانی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای تهران، کارگردان و برخی از هنرمندان و عوامل تولید این فیلم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت شرکت برق منطقه ای تهران، در این مراسم مهندس آرش کردی، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران راه جاودانه شدن بشر را ارائه کارهای ماندگار دانست و با اشاره به اینکه مصرف بهینه برق ، موضوع روز صنعت برق است اظهار داشت: ما باید در این باره فرهنگ سازی کنیم و بهترین راه ، زبان هنر است .
مهندس کردی در ادامه با بیان این مطلب که صنعت برق صنعتی فاخر است و به دست نیروهای داخلی رتبه ای قابل قبول دارد، افزود : باید این فرهنگ را که با مصرف درست ضمن حفظ ثروت ملی از آلودگی محیط زیست جلو گیری کنیم ، از کودکی به افراد آموزش داد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران در پایان ضمن قدردانی از همه عوامل تهیه این فیلم افزود: خوشبختانه بعد از دیدن این فیلم نکات خوبی در ذهن من به عنوان یک بیننده نقش بست که امیدوارم با استفاده از تجربه به دست آمده ، در تولید قسمت های بعدی این مجموعه ، کار شکل بهتری پیدا کند و با حمایت لازم این مسیر به خوبی ادامه یابد.
بنابر این گزارش دکتر صدیقه ببران، مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو نیز در این مراسم ضمن تقدیر از عوامل تولید این فیلم گفت: کار تهیه این فیلم بسیار با ارزش و حرفه ای بود. امیدوارم بخش های مختلف شبکه های تلویزیونی مربوط به جوانان و نوجوانان با انعکاس خوب این فیلم به نقش مهم خود در این باره عمل کنند. باید همه از کودکی در جریان تولید سخت این انرژی حیاتی باشند و با مصرف درست، آن را حفظ کنند.
دکتر ببران در ادامه با اشاره به این که لازم است برای این فیلم تبلیغات لازم صورت گیرد، افزود: با شناختی که از همکاران دارم، به طور یقین این کار صورت خواهد پذیرفت و به نظرم مخاطبان عام هم با این فیلم ارتباط برقرار خواهند کرد.
وی در پایان اظهار داشت: متاسفانه چون انرژی برق به راحتی و سهولت در دسترس است خیلی ها ارزش آن را باور ندارند.
علی خراسانی، مدیر دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای تهران، ضمن اشاره به روند ساخت این فیلم از اواخر سال 97 با طی مراحل پژوهش، پیش تولید و تولید ، اهداف مهم ساخت این فیلم را نهادینه ساختن الگوهای صحیح مصرف انرژی برق و آشنایی کودکان و نوجوانان با این انرژی حیاتی و سختی کار تامین برق و نیز آشنایی با بزرگان این صنعت بر شمرد.
از برنامه های دیگر این مراسم پرده برداری از پوستر فیلم مذکور ، نمایش فیلم و پشت صحنه آن و اهدای لوح تقدیر به جعفر شهرابی فراهانی کارگردان، و تعدادی ازبازیگران فیلم ( رضا بنفشه خواه، احمدرضا اسعدی، شهرزاد ارسلان، مهبد جهان نوش و معین افروزه) و نیز مهدی پورقاسمی مدیر تصویربرداری و محمد مهران عسگری به عنوان برنامه ریز بود.
گفتنی است در این مراسم کارگردان و هنرمندان حاضر هر کدام با یادآوری اتفاقات تهیه فیلم ، در بخش فرهنگ مصرف ، اشاراتی قابل توجه داشتند که از اهم آن می توان به موضوع مصرف بهینه برق به عنوان یک وظیفه اجتماعی اشاره کرد.