نصب برچسب اطلاعات اشتراک بر روی کنتورهای برق استان قم

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قم از نصب برچسب شناسایی بر روی کنتورهای برق به منظور دسترسی آسان مشترکان به اطلاعات اشتراک خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، “سید محمدرضا غفوری” از اجرای طرح نصب برچسب شناسایی بر روی کنتورهای مشترکین برق در قم خبر […]

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قم از نصب برچسب شناسایی بر روی کنتورهای برق به منظور دسترسی آسان مشترکان به اطلاعات اشتراک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، “سید محمدرضا غفوری” از اجرای طرح نصب برچسب شناسایی بر روی کنتورهای مشترکین برق در قم خبر داد و گفت: نصب این برچسب ها با هدف دسترسی آسان مشترکان برق به اطلاعات اشتراک خود انجام می شود.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قم با اشاره به درج بارکٌد، QRکد و شناسه قبض بر روی برچسب های شناسایی کنتورهای برق اظهار داشت: مشترکان برق به راحتی می توانند با استفاده ازکیوآرکد موجود در برچسب، اطلاعات شناسایی برق خود را دریافت کنند و از این طریق به کلیه خدمات غیرحضوری برق دسترسی پیدا کنند و از طریق همراه بانک و اپلیکیشن “برق من” ، به صورت شبانه روزی، آخرین صورتحساب برق مصرفی خود را رؤیت و در صورت تمایل آن را پرداخت کنند.
وی با بیان اینکه نمونه آزمایشی این طرح در بخشی از منطقه ۴ استان قم انجام شده است،یادآور شد:تاکنون برچسب های شناسایی بر روی بیش از ۴۲۰۰ کنتور نصب شده و تا پایان شهریورماه بر روی تمامی کنتورهای مشترکین اعم از خانگی، تجاری، عمومی،کشاورزی و صنعتی نصب می شود.
غفوری با اشاره به رویکرد شرکت توزیع نیروی برق قم مبنی بر الکترونیکی شدن خدمات و حذف مراجعات حضوری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نخستین اطلاعات پایه برق مشترکین، شماره شناسایی است لذا با نصب برچسب های شناسایی، مشکل مشترکین به ویژه مستاجرین و مالکان در جابه جایی ها برطرف خواهد شد.