نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان بوشهر

به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، اولین نشست مدیران روابط صنعت آب و برق استان بوشهر به میزبانی شرکت سهامی آب منطقه‌ای برگزار شد. در این نشست، محمدرضا جهانشاهی دبیر شورای اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان بوشهر، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی اظهار […]

به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، اولین نشست مدیران روابط صنعت آب و برق استان بوشهر به میزبانی شرکت سهامی آب منطقه‌ای برگزار شد.

در این نشست، محمدرضا جهانشاهی دبیر شورای اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان بوشهر، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: این حرفه،حلقه اتصال سازمان‌ها با مخاطبین خود و نقطه تعادل‌بخش درون سازمان است.

در ادامه مدیران روابط عمومی شرکت‌های تابعه وزارت نیرو در استان بوشهر به بیان نقطه‌نظرات خود در راستای هم افزایی هرچه بیشتر این شرکت‌ها پرداختند.

در پایان این نشست، قاب یادمان این نشست و همچنین لوح تقدیری به امضاء مهندس علی محمدی، رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان بوشهر و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان، به مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق اهدا شد.