با هدف فرهنگ سازی مدیریت مصرف بهینه آب:

نشست مدیرعامل آبفا و مدیر کل صدا و سیمای البرز برگزار شد

حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز ضمن حضور در اداره کل صدا و سیمای البرز با رضا فرخ نژاد دیدار و گفتگو کرد.

نشست مدیرعامل آبفا و مدیر کل صدا و سیمای البرز برگزار شد

به گزارش برقاب، حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز ضمن حضور در اداره کل صدا و سیمای البرز با رضا فرخ نژاد دیدار و گفتگو کرد.
نامداری در این نشست گفت: توجه به کارکردهای متنوع رسانه‌های جمعی همچون فرهنگ سازی، آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی، بر اهمیت و نقش ارزشمند رسانه در ساختار جامعه افزوده است.
وی افزود: با توجه به کاهش منابع آبی کشور و به ویژه استان البرز طی سنوات اخیر، آگاه سازی مردم به شرایط موجود و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب به عنوان مایه حیات، امری ضروری بوده و همواره صدا و سیما ظرفیت های مناسبی برای تحقق این مهم داشته است.
مدیرعامل آبفا البرز در ادامه عنوان کرد: هدف از برگزاری این نشست بحث و تبادل نظر در خصوص راه های افزایش تعامل و مشارکت در اجرای جهاد تبیین، امید آفرینی در سطح جامعه و توجه بیشتر مردم به مدیریت و اصلاح الگوی مصرف آب با توجه به فرارسیدن فصل گرم سال و اوج مصرف بود.
نامداری تصریح کرد: با همراهی مدیر کل صدا و سیمای البرز ، تصمیمات و توافقات مطلوب و ارزشمندی در خصوص تولید محتوا با محوریت حفظ منابع آبی و اصلاح الگو های مصرف طی جلسه امروز حاصل گردیده و امیدواریم با مشارکت رسانه ملی بتوانیم گامی ارزنده در مسیر مشارکت مردمی، مردمی سازی و اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف آب برداریم.