مقالات همکاران برق تبریز در یازدهمین کنفرانس منطقه ای سیرد پذیرش شد

سه عنوان مقاله همکاران شرکت توزیع نیروی برق تبریز در کنفرانس منطقه ای سیرد منطقه ای ایران پذیرش شد.

به گزارش برقاب :مقالات همکاران برق تبریز در یازدهمین کنفرانس منطقه ای سیرد پذیرش شدکنگره بین المللی سیرد، معتبرترین مرجع علمی و کاربردی و تخصصی در توزیع نیروی برق در سطح جهانی است.
طی کنفرانس منطقه ای سیرد ۳ عنوان مقاله « بهینه سازی چندهدفه مسئله بهره برداری از شبکه توزیع هوشمند برپایه ریزشبکه های چندگانه»، « تولید و پیاده سازی نرم افزار هوشمند بهره برداری شبکه های توزیع برق»، «برنامه ریزی پویا شبکه توزیع حلقوی بر پایه تئوری تصمیم گیری مبتنی بر شکاف اطلاعاتی» که با همکاری عبدالله جعفریان معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ، وحید فتحی رئیس گروه تعمیرات اساسی پست ها، رضا بازیار  رئیس اداره برق ممقان، محمدرضا جنتی اسکویی کارشناس طراحی و نظارت بر پروژه و ابوالفضل کافی کارشناس خط گرم آماده شده بود در این کنفرانس پذیرش شده است.
ایران در طی دو دهه حضور موفقیت آمیز در کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی این نهاد بین المللی در سال ۲۰۱۶، (آبان ماه ۱۳۹۵) به عضویت پیوسته این کنگره پذیرفته شد. قبل از آن با توجه به فعالیتهای پیوسته کمیته سیرد ایران منطبق با اهداف علمی کاربردی سیرد بین الملل، مجوز لازم برای برگزاری کنفرانس های منطقه ای سیرد در تهران دریافت شده، و از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۲۳ میلادی به طور مستمر ده (۱۰) کنفرانس منطقه ای در تهران برگزار شد.
یازدهمین کنفرانس منطقه ای سیرد در بیست و ششم و بیست و هفتم دی ماه سال ۱۴۰۲ با حضور مدیران صنعت برق، صنعتگران و پژوهشگران ایرانی و دیگر کشورها، به صورت دوزبانه در تهران برگزار می شود.