معرفی برترین های طرح پیاده سازی نظام CRM

برترین های طرح پیاده سازی نظام CRM ( کارکنان نصب لوازم اندازه گیری) معرفی شدند با اجرای طرح پیاده سازی نظام CRM کارکنان عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، طی مراسمی از نفرات برتر گروه های نصب انشعاب غرب و شرق تقدیر به عمل آمد. به گزارش دفتر روابط عمومی، علیرضا کاشی در رابطه با نحوه […]

برترین های طرح پیاده سازی نظام CRM ( کارکنان نصب لوازم اندازه گیری) معرفی شدند

با اجرای طرح پیاده سازی نظام CRM کارکنان عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، طی مراسمی از نفرات برتر گروه های نصب انشعاب غرب و شرق تقدیر به عمل آمد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، علیرضا کاشی در رابطه با نحوه اجراء و تشریح و ویژگی های این طرح گفت: در حوزه CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری) یکی از زیرمجموعه های آن بحث سنجش و ارزیابی کارکنان عملیاتی است.

طرح پیاده سازی نظام CRM براساس نظام پرداخت عادلانه و رقابتی، پیاده سازی شده و پرداخت پاداش ها با سطح رضایت مشترکین متناسب سازی خواهد شد.

در این طرح و در پایان هر فرایند و خدمت به مشترکین یک پیامک ارسال می شود که شامل رضایت مشترکین، نارضایتی و بدون پاسخ می باشد.

در صورتی که پیامک اعلام رضایت باشد، امتیاز مثبت به تمام عوامل اجرایی اختصاص می یابد. در صورتی که پیامک نارضایتی باشد در ظرف کمتر از ۲۴ ساعت کاری، موضوعات به تفکیک مدیریت های تخصصی شرق و غرب و در قالب اتوماسیون اداری ارجاع می شود. در نهایت براساس پاسخ آنها سطح شکایت مشخص می شود و با ضرائب و فرمول لازم، رتبه بندی کارکنان انجام و نفرات موفق و برتر از نگاه و سلیقه مردم مشخص می شوند.

در این طرح، علاوه بر اینکه به صورت ماهانه، براساس امتیازات ثبت شده، حقوق افراد محاسبه می شود به نفرات برتر هر فصل کاری نیز جوایز و هدایایی تقدیم می شود.

شایان ذکر است در مراسم تقدیر از نفرات برتر گروه های نصب انشعاب غرب و شرق مشهد ( فصل بهار ۹۹) از آقایان محمد افسانه آبادی، محمدحسن علیپور، نعمت بدخشان و امید بخشی از شرق و آقایان حسین مرادیان و علی اصغر اسلامی از غرب تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است، پروژه مزبور با همکاری شرکت داده کاوان در حال اجرا می باشد.

برای اولین بار در سطح شرکت های توزیع برق کشور انجام شد طراحی و ساخت ” خودروی سانا” در توزیع برق مشهد

برای اولین بار در سطح شرکت های توزیع برق کشور، خودروی سانا (سامانه تأمین برق موقت مشترکین در فرایند تعمیر و نگهداری کلیدهای فشار متوسط پست های زمینی به روش بای پس خط گرم) توسط شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد طراحی و ساخته شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی، مهندس مشکینی معاون بهره برداری و نگهداشت گفت: این خودرو با همکاری و حمایت مدیرعامل شرکت، معاون مهندسی، کارشناسان فنی و کمیته تحقیقات طراحی و نظارت مشاور و ناظر عالی شرکت (آقای مهندس اشرف زاده) ساخته شده است.
وی با اشاره به اینکه ساخت خودرو با همکاری شرکت کیان ترانسفو و به منظور ارتقای کیفی عملیات خط گرم پست های زمینی و جلوگیری از اعمال خاموشی در اجرای تعمیرات انجام شده، گفت از جمله ویژیگیهای این سامانه: امکان انجام تعمیرات اساسی، پیشگیرانه و اضطراری در کلیدهای فشار متوسط زمینی بدون اعمال خاموشی، امکان انجام عملیات سرویس، تعمیر و تعویض ارتباطات سرکابل هوایی پست های زمینی انشعابی، امکان انجام عملیات پیشگیرانه و اضطراری در داخل تابلوهای فشار متوسط از قبیل برشکاری، جانمایی، رنگ آمیزی و … ، امکان انجام ارتباط شبکه های هوایی فشار متوسط به پست های زمینی با استفاده تلفیقی از سامانه بای پس هوایی موجود تا طول حداکثر ۳۰۰ متر و افزایش و ارتقای ایمنی و تسریع عملیات در روند فرایند موارد فوق نسبت به شرایط موجود از دیگر ویژگی های خودروی سانا محسوب می شود.
مهندس اشرف زاده مشاور و ناظر عالی شرکت درباره برخی قابلیت های خودرو سانا گفت: طراحی کلید قدرت قابل حمل با قابلیت حفاظت ترانسفورماتور برای اولین بار در کشور و استفاده از کابل های انعطاف پذیر فشار متوسط با اتصالات ابتکاری جهت تسریع در عملیات از قابلیت های خودرو سانا است.