معرفی برترین های امور فرهنگی وزارت نیرو

بر اساس اعلام واحد نظارت و ارزیابی امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، با استناد به آئین نامه اجرایی فرآیند ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی و اقامه نماز شرکت‌های وزارت نیرو و در راستای ارائه گزارش میزان پیشرفت برنامه‌های ابلاغی نتایج ارزیابی عملکرد این فعالیت‌ها اعلام شد. در این ارزیابی عناوینی همچون ترویج فرهنگ قرآن کریم، سیره […]

بر اساس اعلام واحد نظارت و ارزیابی امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، با استناد به آئین نامه اجرایی فرآیند ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی و اقامه نماز شرکت‌های وزارت نیرو و در راستای ارائه گزارش میزان پیشرفت برنامه‌های ابلاغی نتایج ارزیابی عملکرد این فعالیت‌ها اعلام شد.

در این ارزیابی عناوینی همچون ترویج فرهنگ قرآن کریم، سیره اهل بیت (ع) و رهنمودهای امام (ره) و مقام معظم رهبری، ترویج فرهنگ اقامه نماز، توسعه فرهنگ امر به معروف و فرهنگ سازمانی، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب سبک زندگی اسلامی و صیانت از بنیان خانواده، تقویت توانمندی‌های فرهنگی و دینی فرزندان همکاران و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف مورد توجه قرارگرفت که پس از بررسی‌های هیئت ارزیابی و اختصاص امتیازات مربوطه شرکت‌های برتر معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، شرکت مادرتخصصی توانیر و شرکت مادر تخصصی آبفای کشور به عنوان شرکت‌های برتر و یزد، سمنان، همدان و مرکزی به عنوان برترین‌ استان‌های کشور معرفی شدند.