معاون بهره برداری و توسعه آب سخنران بین دو نماز در مصلی شهرستان قدس

محمدرضا شمسایی فر با سخنرانی در مراسم نماز جمعه شهرستان قدس عملکرد آبفا را در گذر از تنش آبی سال جاری تشریح کرد.

به گزلرش برقآب، محمدرضا شمسایی فر با سخنرانی در مراسم بین دو نماز جمعه شهرستان قدس عملکرد آبفا را در گذر از تنش آبی سال جاری تشریح کرد.

او گفت: هم اکنون از طریق خط انتقال از تصفیه خانه ششم از طریق خط ۵۰۰ میلیمتری بالغ بر ۳۰۰ لیتر بر ثانیه در شهرستان قدس از آب سطحی بهرمند می شود این در صورتی است که سال گذشته همین موقع این میز ان ۱۳۰ لیتر بر ثانیه بوده است.

شمسایی فر اظهار داشت: اخیرا در راستای تمهیدات اندیشیده شده برای گذر از تنش آبی ۳ حلقه چاه آب شرب جدید حفر شده و ۱۲ حلقه چاه قدیمی برای افزایش ظرفیت تولید احیا و مهندسی مجدد شده است.

او گفت: در حال حاضر با تلاش شبانه روزی مدیرعامل محترم شرکت و مجموعه آبفا ظرف ده روز اخیر در تمام نقاط شهرستان قدس شاهد پایداری شبکه توزیع آبرسانی هستیم در هیچ نقطه ای اعلام قطعی آب نداریم.

معاون بهره بردای و توسعه آب آبفای غرب ضمن اشاره به مصرف بیش از حد و نا متعارف از سوی برخی مشترکین گفت: هم اکنون در هفته صرفه جویی در مصرف آب قرار داریم و استمرار تامین آب شرب در تمام زون های فشاری کاهش مصرف از سوی مردم است.

لازم به توضیح است دفتر روابط عمومی آبفای غرب استان تهران نسبت به برپایی میز خدمت و توزیع اقلام آموزشی روش های صرفه جویی در مصرف آب میان نمازگزاران اقدام کرد.