معارفه تیم جدید مدیریت پروژه‌های ایران در بانک توسعه اسلامی

جلسه معارفه تیم جدید بانک توسعه اسلامی برای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و همچنین پروژه‌های جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، معاونین و مدیران مرتبط با طرح، اعضای واحد مدیریت پروژه (PMU)، همچنین مدیر قبلی و جدید طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل […]

جلسه معارفه تیم جدید بانک توسعه اسلامی برای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و همچنین پروژه‌های جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، معاونین و مدیران مرتبط با طرح، اعضای واحد مدیریت پروژه (PMU)، همچنین مدیر قبلی و جدید طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل در بانک توسعه اسلامی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، مهندس سید محسن حسینی در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از منذر کیالی مدیر قبلی تیم اجرایی طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و دیگر اعضای تیم اظهار داشت: طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ رسماً آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۹۹ به دلیل شیوع ویروس کووید۱۹ که اکثر طرح‌ها در کشور با رکود مواجه شدند اما این پروژه با قوت به کار خود ادامه داد.
وی افزود: تا کنون ۴پروژه از ۱۳ پروژه طرح مذکور به نتیجه رسیده و آغاز به‌کار نموده و در حال حاضر ۳ پروژه در انتظار تایید بانک توسعه اسلامی جهت آغاز به فعالیت می‌باشد که انتظار داریم با معرفی تیم جدید این روند سرعت بگیرد.
مهندس حسینی بیان کرد: تمام تلاش ما این است با توجه به اهمیت طرح و همچنین معرفی تیم جدید، سرعت اجرای طرح را افزایش داده و تا چندماه آینده مابقی پروژه‌ها هم به سرانجام برسند و تمایل داریم با تیم جدید مدیریتی طرح جلسات مستمر برخط (Online) و حضوری برای تحقق اهداف طرح داشته باشیم.
در ادامه جلسه منذر کیالی مدیر قبلی تیم اجرایی طرح اظهار داشت: طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل از طرح‌های مهم بانک توسعه اسلامی است و تعهد مدیران طرح، بر انجام این کار در موعد مقرر است.
وی با بیان این‌که این طرح پتانسیل بالایی برای موفقیت دارد، گفت: در طول دو ماه آینده نیز موضوعات بین دو تیم قبلی و جدید بررسی شده و اقدامات سرعت می‌گیرد.
وی افزود: پیشرفت کار بسته یک اجرایی این طرح پایین بوده و با گذشت یک سال از آغاز پروژه تاکنون حدود ۲۰درصد جذب مالی داشته است و در ادامه با حضور تیم جدید تلاش می‌شود روند اجرایی پروژه مذکور سرعت بیشتری گیرد.
همچنین در این جلسه محمداکبر اِشتیاق، وِردی یوسف، جِم اُوزِنِن و  به عنوان تیم جدید مدیریتی طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل از جانب بانک توسعه اسلامی معرفی شدند و از تلاش‌های ‌تیم قبلی قدردانی شد.
گفتنی است در انتهای جلسه گزارشی از وضعیت فعالیت پروژه‌های ۱۳گانه طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل به مدیران بانک توسعه ارائه شد.