مصرف ۴۰ میلیون مترمکعبی آب شرب در لرستان

حمیدرضا کرم وند از مصرف ۴۰ میلیون متر مکعب آب شرب توسط مردم استان در سه ماهه اول ۹۹ خبر داد. به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، حمیدرضا کرم وند در گفتگو با سایت شرکت از مصرف ۴۰ میلیون متر مکعب آب شرب توسط مردم استان در سه ماهه اول ۹۹ […]

حمیدرضا کرم وند از مصرف ۴۰ میلیون متر مکعب آب شرب توسط مردم استان در سه ماهه اول ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، حمیدرضا کرم وند در گفتگو با سایت شرکت از مصرف ۴۰ میلیون متر مکعب آب شرب توسط مردم استان در سه ماهه اول ۹۹ خبر داد.

وی ادامه داد که با توجه به آغاز فصل گرما و همچنین ادامه شیوع ویروس کرونا شاهد افزایش محسوس در مصرف آب شرب هستیم که این موضوع شرایط را برای همکاران جهت تامین آب و ثبات شبکه بسیار سخت کرده که انتظار داریم مردم شریف استان با رعایت صرفه جویی و کاهش حداقل ۲۰ درصد به ما کمک کنند تا از این شرایط و فصل گرما به راحتی عبور کنیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان به کلیه مشترکین توصیه نمود که از آب شرب  فقط برای مصارف آشامیدنی و بهداشتی استفاده کنند ،وسایل سرمایی مانند کولرهای آبی را بررسی کرده و از نشت آنها جلوگیری نمایند همچنین مشترکین روستایی از آبیاری باغات و استفاده از آب شرب برای دام ها خودداری نمایند.

وی در پایان از استقرار شیفت های ویژه فصل تابستان در تمامی شهرها و روستاهای استان خبر داد و تاکید کرد تلاش و عزم تمام همکاران این است که بتوانیم فصل تابستان را با کمترین چالش در حوزه تامین آب به پایان برسانیم.