مصرف برق در لرستان به وضعیت هشدار رسید

عقد تفاهم نامه همکاری 3 ساله بین شرکت توزیع برق لرستان با فرماندهی نیروی انتظامی لرستان در راستای نهادینه سازی نقشه راه فرماندهی و کنترل و به منظور تبادل اطلاعات و بهره گیری از توان و ظرفیت های موجود در سایر سازمان ها برای هدایت، تصمیم گیری موثر و کارآمد تفاهم نامه همکاری بین شرکت […]

عقد تفاهم نامه همکاری 3 ساله بین شرکت توزیع برق لرستان با فرماندهی نیروی انتظامی لرستان

در راستای نهادینه سازی نقشه راه فرماندهی و کنترل و به منظور تبادل اطلاعات و بهره گیری از توان و ظرفیت های موجود در سایر سازمان ها برای هدایت، تصمیم گیری موثر و کارآمد تفاهم نامه همکاری بین شرکت توزیع برق استان لرستان و فرماندهی انتظامی استان لرستان منعقد گردید.

به گزارش دفتر روابط عمومی  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان این تفاهم نامه دارای شش ماده و دو تبصره می باشد که ازمهمترین مفاد این تفاهم نامه می توان به جمع آوری برقهای غیر مجاز، همکاری در بازرسی موردی از ضایعات فروشی ها و اماکن مشکوک و همچنین تأمین امنیت مراسم ها و همایش های مرتبط با شرکت توزیع برق استان لرستان نام برد.

این گزارش حاکیست در بخشی از این تفاهم نامه آمده است: ارتقاء سطح همکاری مشترک در خصوص تبادل سریع اخبار و اطلاعات مهم به منظور تصمیم و انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای حفظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

همچنین در این تفاهم نامه شرکت توزیع برق استان لرستان متعهد گردیده آمار و اطلاعات انشعابات برق های غیر مجاز و ارائه برنامه های قطعی برق و وقوع حواث و رخداد های خاص در حوزه برق را به فرماندهی انتظامی لرستان اعلام نماید.

 

مصرف برق در لرستان به وضعیت هشدار رسید.

مهندس فریدون خودنیا مدیرعامل برق استان ابراز داشت: با افزایش بی سابقه دمای هوا و استفاده بیش از حد از وسایل برقی علی الخصوص وسایل سرمایشی در پیک بار وضعیت برق در لرستان قرمز شد.

مهندس خودنیا با بیان اینکه تمام نیروهای شرکت توزیع برق استان لرستان به صورت جهادی و شبانه روزی در حال تلاش برای تامین برق پایدار و مطمئن برای هم استانی های عزیز می باشند، گفت امیدواریم با کمک مردم فهیم لرستان بتوانیم تابستان 99 را با کم ترین خاموشی سپری کنیم.

وی گفت: ساده ترین راه کمک مردم به شرکت توزیع برق لرستان برای تامین برق پایدار تنظیم کولرهای گازی بر روی درجه 24 به بالا و استفاده از دور کند کولر آبی در ساعات پیک می باشد

مهندس خودنیا همچنین با اشاره به اینکه  طبق پیش بینی هواشناسی، هفته آینده گرمای هوا همچنان تداوم دارد، از مردم درخواست نمود در ساعات پیک بار(11 تا17 و 19 تا 23) از وسایل پرمصرف مانند لباس شویی، جارو برقی، اتو، ظرفشویی و سشوار استفاده نکنند تا مجبور به اعمال خاموشی نشویم.

وی در پایان گفت: استفاده از وسایل پر مصرف در ساعات اوج بار علاوه بر کاهش عمر آنها و اعمال خاموشی  موجب خسارات زیادی به شبکه های توزیع برق در استان می شود