مشکل آب شرب روستای آغور رفع شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: مشکل آب آشامیدنی روستای آغور با تلاش کارکنان این شرکت رفع و مشترکین ساکن در روستای آغور از آب سالم، بهداشتی و پایدار بهره مند شدند. علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: با اجرای عملیات مهندسی مجدد تاسیسات و بهسازی و تعمیر سیستم های برقیریا، آب پایدار […]

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: مشکل آب آشامیدنی روستای آغور با تلاش کارکنان این شرکت رفع و مشترکین ساکن در روستای آغور از آب سالم، بهداشتی و پایدار بهره مند شدند.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: با اجرای عملیات مهندسی مجدد تاسیسات و بهسازی و تعمیر سیستم های برقیریا، آب پایدار در روستای آغور وارد مدار بهره برداری شد.

وی افزود: با اعمال تغییرات، حجم تولید آب در این روستا از میانگین متوسط روزانه 54 متر مکعب به 170 متر مکعب افزایش یافت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به این مطلب که اهالی روستای آغور 3 برابر میزان الگوی مصرف، آب استفاده می کنند گفت: با تدوین برنامه های مدّون، کار شناسایی، قطع و جمع آوری انشعابات غیر مجاز در این روستا به زودی آغاز خواهد شد.

جزء قاسمی به فعال سازی سامانه قرائت از راه دور در این روستا نیز اشاره نموده و اظهار کرد: این اقدام در راستای سیاست های هوشمند سازی، توسط شرکت آب و فاضلاب استان زنجان انجام شده است.

گفتنی است: روستای آغور با 301 نفر جمعیت و 85 فقره اشتراک تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب بوده و در مرز مشترک بین استان های زنجان، قزوین و همدان قرار دارد.