مشارکت در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه

کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان در یک اقدام خداپسندانه و نوع دوستانه، در رزمایش همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان، مشارکت کردند. فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور شرکت توزیع برق استان با عنوان این مطلب گفت: در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری، مبنی بر طرح کمک مواسات به اقشار نیازمند و آسیب پذیر، […]

کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان در یک اقدام خداپسندانه و نوع دوستانه، در رزمایش همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان، مشارکت کردند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور شرکت توزیع برق استان با عنوان این مطلب گفت: در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری، مبنی بر طرح کمک مواسات به اقشار نیازمند و آسیب پذیر، کارکنان این شرکت در لبیک به این فرمان و در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه، بخشی از حقوق خود را به این امر اختصاص دادند.

حمید نظری افزود: از محل کمک های  کارکنان این شرکت که بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال می باشد، ۲۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی شامل؛ برنج، روغن، ماکارونی، سویا، رب گوجه، نخود، قند، ماسک و مواد ضدعفونی تهیه گردیده و به مناسبت دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم، در بین افراد نیازمند توزیع شد.

وی اضافه کرد: در راستای این رزمایش، با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج شرکت توزیع برق استان، این بسته های معیشتی و بهداشتی در اختیار اقشار آسیب پذیر قرار گرفت.

نظری تصریح کرد: در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان و از محل کمک های نقدی همکاران این شرکت، حدود ۲۰۰ میلیون ریال جمع آوری و بسته های معیشتی تهیه و به هموطنان نیازمند ارائه شده است.