با هدف بررسی روند خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده؛

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به سیستان و بلوچستان سفر کرد

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با هدف بررسی روند خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده و خسارات وارده به تأسیسات آب و فاضلاب وارد شهر کنارک شد.

به گزارش برقاب، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با هدف بررسی روند خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده و خسارات وارده به تأسیسات آب و فاضلاب وارد شهر کنارک شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان؛ “هاشم امینی” در بدو ورود به شهر کنارک از ایستگاه پمپاژ شماره سه فاضلاب این شهر بازدید کرد.
این ایستگاه در پی ورود سیلاب جاری در منطقه طی روز گذشته از مدار بهره‌برداری خارج شد که تیم‌های عملیاتی آبفا بلافاصه با نصب تجهیزات پمپاژ در تلاش برای تخلیه سیلاب هستند.
گفتنی است، با توجه به توپوگرافی شهر کنارک و نبود زیرساخت‌های لازم برای هدایت آب‌های سطحی، شرکت آب و فاضلاب از ظرفیت شبکه جمع‌آوری فاضلاب برای تخلیه سیلاب جاری استفاده می‌کند.
بر اساس این گزارش، بازدید از آب‌شیرین‌کن چابهار کنارک، ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب در حال احداث کنارک و روند خدمات‌ آبرسانی به روستاهای درگیر سیل از دیگر برنامه‌های سفر مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به جنوب سیستان و بلوچستان است.
در این سفر، معاون بهره‌برداری، مدیرکل دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان هاشم امینی را همراهی می‌کنند.