مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، “احمدرضا محمدی ده‌چشمه” به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری منصوب گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری، در این مراسم که مصادف با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بود، با […]

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، “احمدرضا محمدی ده‌چشمه” به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری منصوب گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری، در این مراسم که مصادف با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بود، با حضور مقامات استانی و همچنین مدیران، معاونین و اعضای هیئت مدیره شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان، یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان نیز با حضور جناب آقای مهندس خشایی، معاونت محترم برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور صورت پذیرفت.

همچنین از زحمات چندساله جناب آقای مهندس بیگلری و جناب آقای مهندس بهرامی به عنوان مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.