مدیرعامل شرکت آبفا آذربایجان غربی روز مهندس را تبریک گفت

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت آبفا آذربایجان غربی روز مهندس را تبریک گفت به گزارش برقاب،در پیام تبریک محمد اشرفی مدیرعامل شرکت آبفا آمده است:

پنجم اسفندماه، خجسته میلاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، روز مهندس نامگذاری شده است. بدون شک نامگذاری روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی، به نام روز مهندس، در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه است.

جامعه مهندسان ایرانی با تعهد و اراده مثال زدنی خود، علی رغم اعمال برخی محدودیت ها و همچنین تحریم های ظالمانه از سوی دشمنان نظام مقدس اسلامی ، همواره در راه خدمت به میهن اسلامی مان ثابت قدم بوده اند و با تلاش مستمر و وقف خود، در راه سازندگی ایران بزرگ، اقدامات ارزنده ای جهت بی اثر کردن تحریم ها و نیل به خودکفایی کشور در عرصه جهش تولید انجام داده اند.

اینجانب این روز را به کلیه مهندسین زحمتکش شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با الهام ازفناوری های نوین وخلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق اسلامی و حرفه ای، اندیشه و روش مهندسان ایرانی برای همگان همانند گذشته الگو قرار گیرد.