متن پیام تبریک حمیدرضا نامداری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): ارزش کارگر، ارزش حیات جامعه و ارزش زندگی مردم است.

به. گزارش برقاب, متن پیام تبریک حمیدرضا نامداری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): ارزش کارگر، ارزش حیات جامعه و ارزش زندگی مردم است.

 روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش که با اعتقاد راسخ و همت والای خویش زمینه ساز اعتلاء و سربلندی کشور بوده و کار را عبادت و آن را سرلوحه خود قرار داده تجلیل و قدردانی شود.

کارگران، پرچم داران صنعت و اقتصاد و سفیران رشد و توسعه اقتصادی و صنعت هر کشوری هستند. در این راستا هزاران اندیشه خلاق و نو در عرصه خدمات وجود دارد که رشد و توسعه کشور به ویژه طی سال های اخیر که شدید ترین تحریم های اقتصادی علیه کشور عزیزمان از سوی دشمنان اعمال گردیده ،شاهدی بر این مدعاست.

بدینوسیله فرصت را مغتنم شمرده و با تبریک روز جهانی کار و کارگر، از سعی و کوشش بی وقفه و شبانه روزی شما پرسنل عزیز و گرانقدر، که با همت والای خود در مسیر سربلندی مجموعه و تحقق اهداف عالیه شرکت گام برمی دارید تقدیر نموده و دست یکایک همکاران ارجمندم را به مهر می فشارم و امیدوارم در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب بعنوان سال” جهش تولید با مشارکت مردم” نام گرفته، در پرتو همراهی و همدلی، شاهد توفیق روز افزون بیش از پیش شرکت در مسیر ارائه خدمات بهینه به مردم فهیم و شریف استان البرز باشیم.

حمیدرضا نامداری متن پیام تبریک

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز

تاریخ: