مانور سراسری تعمیرات شبکه های فرسوده توزیع برق استان کرمانشاه

همزمان با سراسر کشور مانور جهادی بازسازی و تعمیرات شبکه های فرسوده شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با مشارکت اکیپ های عملیاتی کل استان انجام شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه این مانور سراسری با شعار «تلاش صادقانه، خدمت بی منت» و باهدف تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و […]

همزمان با سراسر کشور مانور جهادی بازسازی و تعمیرات شبکه های فرسوده شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با مشارکت اکیپ های عملیاتی کل استان انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه این مانور سراسری با شعار «تلاش صادقانه، خدمت بی منت» و باهدف تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و بهبود و ارتقای شاخص های عملکردی به صورت ویدئو کنفرانس از سوی شرکت توانیر آغاز شد.
مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه باحضور میدانی در روستای شاهینی کرمانشاه، با بیان اینکه یکی از اهداف این عملیات ها افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه است، گفت: کاهش تعداد و زمان خاموشی ها و همچنین کاهش تلفات شبکه از وظایف اصلی این شرکت در مسیر بهبود رضایت مشترکین است که با ارتقای آمادگی اکیپ های عملیاتی در مواجهه با بحران های احتمالی این مهم سهل و میسر می گردد.
وی با بیان اینکه انجام چنین مانورهایی باعث هم افزایی هرچه بیشتر نیروهای درون و برون سازمانی می گردد، افزود: شناسایی نقاط قابل بهبود، استانداردسازی شبکه و رفع مشکلات فیدرهای پرعارضه از دیگر مزایای اجرای این عملیات است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه ضمن تشکر از اکیپ های عملیاتی حاضر در این مانور به خاطر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ایمنی کار، اظهار داشت: رفع کانون خطر و ایمن سازی شبکه و همچنین استانداردسازی آرایش شبکه های توزیع برق حکم پیشگیری قبل از وقوع حادثه را دارد که همکاران فنی ما امروز این مهم را به انجام رساندند. به طوری که شبکه های فشار متوسط با رفع اتصالات سست، تعویض پایه های فرسوده و مقره های برق اصلاح شدند و همچنین با شاخه زنی مسیرهای مشجر و اورهال پست های توزیع برق، امیدواریم برق پایداری را در روزهای سرد سال داشته باشیم.