تعامل آبفا و بخشداری جهت ارائه خدمات آبرسانی

تعامل سازنده و موثر همراه با خدمات سازنده دو نهاد خدمتگزار آبفا و بخشداری کن ، بدون شک اعتماد از دست رفته روستاییان را جلب خواهد کرد . به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای منطقه۳ ، محمد حسین زندی مدیر ناحیه ۳ شرکت در نشستی مشترک با حضور احمد صابری بخشدار کن و جهانگیر اسپه پور معاون […]

تعامل سازنده و موثر همراه با خدمات سازنده دو نهاد خدمتگزار آبفا و بخشداری کن ، بدون شک اعتماد از دست رفته روستاییان را جلب خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای منطقه۳ ، محمد حسین زندی مدیر ناحیه ۳ شرکت در نشستی مشترک با حضور احمد صابری بخشدار کن و جهانگیر اسپه پور معاون درامد و امور مشترکین وجمعی از مدیران شرکت در محل ناحیه  با اشاره به این که ، این شرکت از زمان تحویل گیری آبفا روستایی ، تمام هم و تلاش خود را صرف ارائه خدمات مطلوب به اهالی کن و جلب اعتماد عمومی داشته ، گفت : خدمات رسانی در بخش روستا ، تعامل سازنده و موثر بخشداری ، دهیاری ها و سایر دستگاه های مسئول و خدمات رسان را می طلبد و این تعاملات ، موجب تسهیل و پیشبرد اهداف شرکت ودر نهایت رضایت مندی ذینفعان بویژه روستاییان می شود.

دراین دیدار گزارشی از عملکرد حوزه های مختلف بهره برداری، مشترکین، مهندسی وتوسعه ، حراست و دفتر حقوقی شرکت آبفای منطقه۳ در محدوده  هفت  روستای تحویل گرفته ، ارائه شد .

جهانگیر اسپه پور معاون درآمد و امور مشترکین نیز با اشاره به ماده ۸ قانون منع فروش و واگذاری اراضی فاقد کاربری مسکونی(ممنوعیت واگذاری انشعاب آب به املاک فاقد کاربری) که باعث بروز برخی ابهامات درباره نحوه برخورد متقاضیان انشعاب آب شده ، مطرح و مقرر شد رونوشتی از استعلام های صورت گرفته جهت پیگیری به بخشداری کن ارسال شود .

در ادامه این نشست ، احمد صابری بخشدارکن با اشاره به وضعیت نابسامان خدمات رسانی آبفای روستایی در گذشته که منجربه بی اعتمادی روستاییان شده بود ، عملکرد آبفای منطقه سه را طی مدت پنج  ماه گذشته ، بویژه با اجرای ۱۰۰۰ متر لوله گذاری در منطقه روستای امامزاده داود به منظور آبرسانی مطلوب به این منطقه ستود و اطلاع رسانی مناسب به روستاییان درخصوص کارهای انجام شده را موجب اعتمادسازی ، تسهیل و تسریع در پیشبرد اهداف خرد و کلان شرکت آب و فاضلاب در ارایه خدمات شایسته برشمرد و برهماهنگی و تعامل هرچه بیشتر دهیاری ها با شرکت آبفا و کمک به تکمیل بانک اطلاعاتی املاک و اراضی تاکید کرد .

این گزارش می افزاید : همچنین اختصاص ۱۰۰۰ متر  زمین جهت احداث مخزن ۵۰۰ مترمکعبی با هدف انتقال آب به پایین دست روستای سولقان ، تجهیز حداقل یک چاه به ژنراتور به منظور جلوگیری از قطع آب هنگام قطع جریان برق و همچنین برپایی  نشستی مستقل با هریک از دهیاری های هفت روستای تحویلی، از مهمترین تصمیمات این نشست به شمار می آید.