کلنگ زنی پست دوم کامپکت ۶۳.۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی ایوان غرب

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب از کلنگ زنی پست دوم کامپکت ۶۳.۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی ایوان غرب در استان ایلام با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال خبر داد. مهندس “علی اسدی” در این خصوص گفت: کلنگ احداث پست دوم کامپکت ۶۳.۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی ایوان غرب با حضور دکتر سارا فلاحی نماینده مردم […]

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب از کلنگ زنی پست دوم کامپکت ۶۳.۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی ایوان غرب در استان ایلام با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال خبر داد.

مهندس “علی اسدی” در این خصوص گفت: کلنگ احداث پست دوم کامپکت ۶۳.۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی ایوان غرب با حضور دکتر سارا فلاحی نماینده مردم شریف ایلام در مجلس شورای اسلامی و مسئولان و مدیران استان ایلام به زمین زده شد.
وی افزود: این پست با هدف تأمین برق شرکت فولاد زاگرس ایوان احداث و تمامی مراحل طراحی و تأمین تجهیزات پروژه انجام شده که امید است این پروژه ظرف چند ماه آینده به بهره برداری رسیده و برقدار شود.
مهندس اسدی ابراز داشت: صنعت برق، صنعت پویایی است و زیرساخت تمامی صنایع به شمار می رود و با توجه به نامگذاری سال جاری به نام سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری(مدظلّه العالی)، صنعت برق همپای سایر صنعت ها اقدام به تقویت زیرساخت های مورد نیاز برای تحقق این شعار در استان ایلام نموده است.
وی در ادامه به تشریح مشخصات این پروژه پرداخت و خاطرنشان ساخت: این پست دارای یک فیدر ورودی ۶۳ کیلوولت، شش فیدر خروجی ۲۰ کیلوولت و یک دستگاه ترانس قدرت با ظرفیت ۱۵ مگاولت آمپر است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب در پایان با اشاره به اینکه برای احداث این پروژه بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: زیرساخت و بستر لازم برای تأمین برق صنایع و پروژه های بزرگ و کوچک در استان ایلام فراهم است و در صورت لزوم آمادگی داریم این زیرساخت را توسعه داده و برق مورد نیاز سرمایه گذاران داخلی و خارجی را برای احداث پروژه های اشتغال زا تأمین کنیم و گامی در راستای توسعه این استان برداریم.