کاهش 40 درصدی مصرف آب با نصب سایبان بروی کولر

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی با اشاره به اینکه در فصل گرما نیاز به  نصب کولر به صورت محسوسی افزایش می یابد اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که وجود دارد افزایش مصرف آب از طریق کولرهای آبی است. مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت […]

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی با اشاره به اینکه در فصل گرما نیاز به  نصب کولر به صورت محسوسی افزایش می یابد اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که وجود دارد افزایش مصرف آب از طریق کولرهای آبی است.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از مهم ترین  اقدامات  جهت کاهش  مصرف انرژی  و بازدهی هرچه بهتر کولرهای نصب سایبان برای کولرها است.

وی عنوان کرد: اغلب مردم نسبت به نصب سایبان روی کولر سهل انگاری می کنند و به این نکته توجه نمی کنند که کولرهای آبی نیاز به  نگهداری  و سرویس دوره‌ای و استفاده از مواردی مانند  سایبان دارد.

غریبی یادآور شد: کولرهای آبی بسته به اندازه از 20 تا 40 لیتر  آب در ساعت مصرف می کنند که باید در نظر گرفتن یک میانگین به خوبی می توان دریافت که روزانه چند لیتز آب  توسط کولرها مصرف می شود.

وی تصریح کرد: با نصب سایبان تا 40 درصد در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.

وی تاکید کرد: نصب سایبان روی کولر به صورت جدی مد نظر  مردم باشد تا از هدر رفت آب جلوگیری شود.