قطع احتمالی برق مشترکین پُرمصرف درکهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق مشترکین پُر مصرف به مدت شش ساعت در ساعات اوج بار خبرداد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، ” داود راهزادی ” با بیان این مطلب گفت: متاسفانه میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد رشد صعودی و نگران […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق مشترکین پُر مصرف به مدت شش ساعت در ساعات اوج بار خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، ” داود راهزادی ” با بیان این مطلب گفت: متاسفانه میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد رشد صعودی و نگران کننده داشته که برای مدیریت میزان مصرف و جلوگیری از خاموشی های شبکه ای احتمال قطع برق شش ساعته برق مشترکین پُر مصرف وجود دارد.

وی تعداد مشترکین پُر مصرف برق در این استان را هفت هزار و 600 مشترک عنوان و اظهارداشت: درصورت افزایش بار شبکه های برق بطور حتم مدت زمان خاموشی این مشترکین از چهار ساعت به شش ساعت افزایش پیدا می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: 2 هزار و 300 اشتراک دیماندی با واحد مدیریت مصرف این شرکت تفاهمنامه منعقد نموده که در ساعات اوج بار بطور خودکار برق آنان بمدت چهارساعت قطع و وصل می شود.

راهزادی گفت: قطع برق مشترکین پُر مصرف در این استان از امروز تا روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

265 هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.