در سطح استان قزوین انجام می شود؛

قرارگیری ۲۰۷ مولد خود تامین با ظرفیت ۱۲۰ مگاوات

در راستای تامین برق مصرفی در ساعات اوج بار در تابستان سالجاری ، ۲۰۷ مولد‌ خودتامین با ظرفیت ۱۲۰ مگاوات در سطح استان شناسایی شدند که در مدار قرار خواهند گرفت.

قرارگیری ۲۰۷ مولد خود تامین با ظرفیت ۱۲۰ مگاوات جهت ایام پیک بار تابستان ۱۴۰۳ در سطح استان قزوین

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان قزوین ، سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت : در سال۱۴۰۳ تعداد ۲۰۷دیزل ژنراتور در سطح استان شناسایی شده است و صاحبان مولدهای خودتامین برق در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و اداری و تجاری این استان برای عبور از اوج بار مصرف مشارکت خواهند داشت.

یوسف اینانلو افزود: از سال گذشته کلیه مولدها به کنتور هوشمند مجهز شده اند.

این مسئول یکی از اقدامات جهت عبور بدون خاموشی از دوران اوج مصرف تایستان سالجاری را آماده به کاری و وارد مدار شدن مولدهای سازمان ها و مراکز دولتی عنوان کرد و اظهار داشت : ادارات، نهادها و ارگان‌ها باید در روزهای کاری هفته و در ساعات اوج مصرف برق ، مولدهای خود تامین (دیزل ژنراتور) را وارد مدار کنند و ارتباط را با شبکه عمومی توزیع برق، قطع کنند.

اینانلو، تاکید کرد:دستگاههای اجرایی و دولتی حتما بایستی در وقت اداری ۳۰ درصد و خارج از وقت اداری ۶۰ درصد کاهش مصرف داشته باشند و تحقق این موضوع با جدیت و به صورت مستمر مورد بررسی و پایش قرار خواهد گرفت.

سرپرست شرکت توزیع برق استان قزوین در خاتمه اظهار داشت :امیدواریم که با همکاری همه مشترکین در مدیریت مصرف از دوران اوج مصرف برق تابستان با موفقیت عبور نماییم.