قدردانی مدیرعامل توانیر از مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان

مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر با اعطای لوح تقدیر به دکتر رسول اسماعیل‌زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان از تلاش های وی در خدمت به مردم شريف منطقه به ویژه اهتمام در اتمام و بهره‌برداری از مرکز دیسپاچینگ شمالغرب کشورصمیمانه قدردانی کرده است.

به گزارش برقآب، مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر با اعطای لوح تقدیر به دکتر رسول اسماعیل‌زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان از اهتمام و تلاش های وی در خدمت به مردم شریف منطقه به ویژه اهتمام در اتمام و بهره‌برداری از مرکز دیسپاچینگ شمالغرب کشور در جریان دور دوم سفر ریاست محترم جمهوری به استان آذربایجان شرقی صمیمانه قدردانی کرده است.
مدیرعامل شرکت توانیر در این لوح تقدیر، صنعت برق ایران را به عنوان صنعتی با فراگیرترین خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم قلمداد کرده که به همت مدیران و کارکنان متعهد خود، تاثیری قابل توجه در پیشرفت و آبادانی ایران داشته است.
مهندس کردی در این لوح تقدیر، رشد و توسعه صنعت برق را پیش ران قطار پیشرفت و توسعه کشور دانسته و ضمن قدردانی صمیمانه از تلاش‌های ارزنده دکتر اسماعیل زاده مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان، وی را به عنوان یکی از مدیران متعهد، خدوم و با اخلاص صنعت برق کشور و شایسته تکریم دانسته که در راه خدمت رسانی به توسعه میهن اسلامی و تامین نیازهای منطقه، قدم‌های موثری برداشته است.
شایان ذکر است در همین راستا، مهندس محمد علی اکبری مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت توانیر طی نامه جداگانه ای خطاب به دکتر اسماعیل زاده ضمن قدردانی از اهتمام جدی ایشان در توسعه صنعت برق استان، از تلاش های مدیر و کارکنان دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای آذربایجان، در برگزاری و اجرای مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های صنعت برق استان در جریان دور دوم سفر ریاست محترم جمهوری صمیمانه قدردانی کرده است.