اطلاعیه؛

فراخوان دو طرح تحقیقاتی سال 1401 شرکت آب منطقه‌ای اردبیل

شرکت سهامی آب منطقه ای اردبیل در نظر دارد اولویت دو طرح تحقیقاتی خود با موضوع «بررسی امکان سنجی نصب پنل های خورشیدی روی کانال اصلی شبکه خداآفرین جهت جلوگیری از تبخیر آب کانال و تولید برق ایستگاه شبکه» و « تدوین برنامه اضطراری بهره برداری از سد یامچی برای مدیریت بار آلودگی ناگهانی» به اجرا درآورد.

شرکت سهامی آب منطقه ای اردبیل در نظر دارد اولویت دو طرح تحقیقاتی خود از طریق فراخوان عمومی برای کلیه دانشگاه­ها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی و شرکت­های دانش بنیان با موضوع «بررسی امکان سنجی نصب پنل های خورشیدی روی کانال اصلی شبکه خداآفرین جهت جلوگیری از تبخیر آب کانال و تولید برق ایستگاه شبکه» و « تدوین برنامه اضطراری بهره برداری از سد یامچی برای مدیریت بار آلودگی ناگهانی» به اجرا درآورد.

متقاضیان می­توانند بر اساس فرم سفارش پروژه (RFP) و در قالب فرم طرح پیشنهادی (Proposal) ( هر دو فرم از سایت را سایت شرکت آب منطقه ای اردبیل به نشانی اینترنتی www.arrw.ir  منوی تحقیقات و پژوهش قابل دریافت بوده) تا 20 روز از تاریخ فراخوان و حداکثر تا تاریخ (21/07/1401)، طرح پیشنهادی خود را از طریق پست به دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب منطقه ای اردبیل به نشانی اردبیل، میدان ارتش، کد پستی 5619667691 ارسال نمایند و رسید دریافت نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر و حصول اطمینان با شماره 04533710001 ( داخلی 306 آقای شاکر و داخلی 309  خانم جلیلی) تماس حاصل فرمایند. به پیشنهاداتی که پس از تاریخ تعیین شده و یا بطور ناقص به پست تحویل گردد و یا با رشته تحصیلی محقق ارتباط نداشته باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پیشنهادات واصله بر اساس ضوابط آیین نامه مدیریت و راهبری تحقیقات و فناوری در شرکت­های تابعه شرکت مادر تخصصی شرکت مدیریت منابع آب ایران، در کمیته راهبری پروژه متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه­ها و متخصصان این شرکت و براساس شاخص های ارزیابی شامل توانمندی و تجربه تیم پژوهشی، هزینه ها، مدت زمان، روش انجام کار، جامعیت پیشنهاد ارائه شده، ارزیابی و پیشنهاد با بیشترین امتیاز، انتخاب خواهد شد.

 موارد مهم:

1- با عنایت به لزوم تایید پیشنهاد منتخب از سوی کمیته تحقیقات و فناوری شرکت آب منطقه ای اردبیل، پذیرش نهایی پیشنهاد پس از تایید کمیته مذکور قطعیت خواهد یافت.

2- عقد قرارداد براساس قرارداد تیپ تحقیقاتی (در سایت شرکت بارگذاری شده) منوط به تامین منابع مالی در سال اجرای طرح و اخذ کد از سامانه سمات می باشد.

3- حتی الامکان پیشنهادات را از طریق موسسات و مراکز علمی- پژوهشی و پارک های علم و فناوری دارای مجوز پژوهشی ارسال فرمایید.

4- عقد قرارداد با مجموعه­ای حقوقی و دارای صلاحیت که پیشنهاد دهنده معرفی می­نماید صورت خواهد پذیرفت.

5- این شرکت تعهدی در قبال تامین اقلامی چون خودرو، محل اقامت، تجهیزات، بیمه و … ندارد.