غرس نهال به یاد شهدا در توزیع برق شمال استان کرمان

غرس نهال به یاد شهدا در توزیع برق شمال استان کرمان

به گزارش برقاب،هم زمان با ایام الله مبارک دهه فجر و عید مبعث انجام شد:
غرس نهال به یاد شهدا در توزیع برق شمال استان کرمان

آیین غرس نهال به مناسبت ایام الله دهه فجر و به یاد شهدا با حضور مدیرعامل، جمعی از معاونین، مدیران و خانواده های شهدا در محوطه شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، آیین غرس نهال به مناسبت ایام الله دهه فجر به همت امور بانوان و به یاد شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در محوطه شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان برگزار شد.

محمد سلیمانی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان، در این مراسم با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم با پیروی از راه شهدا و رفتار و کردار نیکو حق شهدا را ادا کنیم، اظهار داشت: امروز نیز به یاد شهیدمدافع حرم «حامد بافنده» و شهید «مهدی شمس الدینی» که از شهدای وابسته به همکاران صنعت برق بودند و شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان نهال غرس می‌کنیم.

وی نیز ضمن تبریک مبعث پیامبر(ص) اظهار داشت: بزرگداشت شهدا، بزرگداشت بعثت است چراکه اهداف پیامبر (ص) توجه به جامعه زنده و رشد یافته است و شهدا نیز به همین دلیل جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

گفتنی است؛ در این مراسم دو اصله نهال توسط همسر شهید حامد بافنده و خواهر شهید مهدی شمس الدینی در ورودی ساختمان شماره سه ستاد و دو اصله نهال نیز در محوطه شرکت توسط دونفر از بانوان شرکت غرس شد.

شایان ذکراست که این مراسم به همت امور بانوان و با هدف تکریم خانواده شهدا و نکوداشت شهدای انقلاب برگزار شد.