مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان عنوان کرد:

عملکرد مطلوب شرکت آبفا استان زنجان علیرغم خشکسالی و کمبود آب

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری زنجان در دیدار با مهندس جزءقاسمی مدیرعامل شرکت آب و فضلاب استان زنجان ضمن تقدیر از ارتقاء خدمات این شرکت نسبت به سال گذشته گفت: عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان زنجان علیرغم خشکسالی و کمبود آب مطلوب بوده است.

«مهدی ورقایی» اظهار کرد: کاهش تماس های مردمی از جمله شاخص های سنجش عملکرد مثبت این شرکت محسوب می شود که پاسخگو بودن روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و همراهی با روابط عمومی استانداری براین توفیقات افزوده است.

وی در ادامه، برنامه های روابط عمومی استانداری برای برگزاری هر چه با شکوه تر هفته دولت در استان زنجان را تشریح کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نیز در این دیدار ضمن تشریح اقدامات این شرکت در زمینه تامین آب شرب پایدار و ارائه خدمات فاضلاب گفت: امسال در قالب جهاد آبرسانی، آبرسانی به 57 روستا در استان زنجان در دست اقدام بوده و 110 روستای دیگر نیز در فاز دوم این طرح قرار دارد.

«علیرضا جزء قاسمی» بیان داشت: اجرای 49 پروژه آبرسانی با جلب مشارکت خیرین شامل 16 پروژه توسط شرکت جی تی آی پارسیان و 33 پروژه توسط خیّر محترم جناب آقای ابراهیمی اجرای نیز از دیگر اقدامات آبرسانی روستایی در امسال بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان افزود: اجرای 37 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب با اعتباری بالغ بر 1000 میلیارد ریال در شهر زنجان نیز یکی دیگر از اقدامات شرکت آب و فاضلاب در سال جاری می باشد.

وی گفت: تا کنون 60 درصد از جمعیت شهر زنجان تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار گرفته و با برنامه ریزی های انجام پذیرفته، باقیمانده شهروندان نیز در کمترین زمان از این خدمات بهره مند می شوند.

جزءقاسمی در این دیدار با تشکر از فعالیت های چشمگیر روابط عمومی استانداری زنجان، از حضور پر رنگ این نهاد، به ویژه حضور میدانی مدیرکل روابط عمومی در تمامی عرصه ها و رویدادها تقدیر کرد.