طرح ۱۴۰۷ در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین اجرا می شود

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: با اجرای طرح ۱۴۰۷ در چهار سال آینده روزهای بدون حادثه و کاهش خاموشی ها به حداقل ، ارتقای ایمنی و سلامت و بهداشت همکاران و کیفی سازی خدمات را محقق خواهیم کرد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین؛ جشن سپاس و تقدیر از همکاران برگزیده حوزه های ایمنی، مشمولین قانون جوانی جمعیت و ارائه دهندگان مقاله درکنفرانس های علمی و پژوهشی روز چهارشنبه در سالن اجتماعات شرکت برق برگزار شد.

یوسف اینانلو سرپرست شرکت توزیع برق استان قزوین در این مراسم با تبریک میلاد خجسته حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) ودهه کرامت گفت: همه ساله به پاس تلاش و عملکرد خوب همکاران امور فنی و خدمات و فرهنگی از فعالان این عرصه ها تشکر می شود.

 

وی افزود: با شروع سال جدید با طرح ۱۴۰۷ برنامه های چشم انداز چهارسال آینده شرکت اعلام شد که اولین بخش آن این است که باید سال را با روز بدون حادثه سپری کنیم که در این راستا توجه ویژه به بهداشت، ایمنی، امنیت شغلی و رفاه و درمان همکاران در برنامه ریزی مورد توجه است.

 

اینانلو تصریح کرد: در عرصه بهداشت هم پیگیر آزمایش ادواری همکاران هستیم تا از اول خرداد طرح طب کار و آزمایش ادواری اجرایی شود.

 

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بیان کرد: همچنین ابزار مناسب کار برای همکاران فنی تهیه شده و تجهیزات خوبی نیز از سال قبل تهیه شده که جرثقیل جدید مورد استفاده قرار می گیرد و دو دستگاه بالابر جدید هم وارد سیستم شده و برون سپاری نصب روشنایی هم انجام شده است.

 

اینانلو گفت: سایت آموزشی شرکت نیز راه اندازی شده و در حوزه رفاهی واحدهایی در مشهد مقدس شناسایی شده و در اختیار همکاران قرار می گیرد و امسال اولین سری همکاران به مشهد اعزام می شوند و در طول سال از این اقامتگاه های زیارتی استفاده خواهند کرد.

 

وی افزود: برای استفاده از مهمانسراهای سایر شهرها هم برنامه ریزی شده تا امکان مسافرت های بیشتری برای همکاران مهیا شود.

اینانلو تصریح کرد: به امور درمانی همکاران هم توجه خوبی داریم و سقف وام های پرداختی هم افزایش یافته است.

 

▫️اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برای همکاران تامین نیرو

 

این‌ مدیر گفت: برای همکاران تامین نیرو طرح طبقه بندی را مصوب کردیم و یکی از شرکتهای تامین نیرو مسئول پیگیری شده که طرح طبقه بندی برای همکاران اجرا شود و همکاران حجمی هم از مزایای خوبی برخوردار می شوند.

وی افزود: تسهیل در ارتقا و پذیرش مدرک تحصیلی همکاران از دیگر برنامه های شرکت در طرح ۱۴۰۷ است که بعد از جلسات متعدد کمیته تشکیلات زمینه ارتقای گروه همکاران فراهم شده است.

 

اینانلو گفت: در جهت تقویت بنیان خانواده، برنامه های مختلف تفریحی با حضور خانواده ها تدارک دیده شده و فردا اولین گلگشت خانوادگی همکاران بمناسبت دهه کرامت از شهرستان آوج و بازدید از پل معلق انجام می شود.

 

وی افزود: برای تقویت بنیان خانواده به همکاران در شرف ازدواج وام خارج از نوبت پرداخت می شود.

 

این مسئول اظهارداشت: کاهش زمان نصب لوازم اندازه گیری به یک روز از دیگر برنامه های این طرح است که در ۴۰ روز گذشته کارهای خوبی شده و نصب ابزارآلات به ۵.۶ روز و برخی امور به ۱.۶ روز رسیده است.

 

اینانلو تصریح کرد: در طرح ۱۴۰۷ قرار است مدت زمان خاموشی به ۱۴۰ دقیقه در سال برسد که این کار با همکاری شما محقق خواهد شد.

 

وی گفت: برنامه خداحافظی با خاموشی های خواسته با عملیات خط گرم هم داریم و تلاش می کنیم تا پایان سال خاموشی با برنامه نداشته باشیم.

 

اینانلو افزود: طرح اصلاح خط دو مداره در آوج اجرا شد و طرح جایگزینی سیم های مسی با کابل خود نگهدار هم عملیاتی شده است که امیدواریم جشن حذف سیم های مسی امسال برگزار شود.

 

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بیان کرد: در طرح ۱۴۰۷ کاهش تلفات برق به زیر ۵ درصد خواهد رسید و ضعف ولتاژ برطرف شده و تعویض کنتورهای معیوب را در اولویت داریم.

 

وی افزود: تعهدات گذر از پیک هم از دیگر برنامه هاست وامید است که با هماهنگی اتاق بازرگانی، صنایع و استانداری و سازمان صمت از پیک تابستان عبور کنیم.

 

اینانلو گفت: از همکاران دعوت می کنیم در برنامه های مذهبی، نماز جماعت و پویش ملی همراه انرژی مشارکت کنند تا شاهد اعتلای فعالیت های فرهنگی و مدیریت مصرف برق در خانواده بزرگ شرکت توزیع نیروی برق استان باشیم.

 

در ادامه ضمن اجرای برنامه های مفرح وشاد هنری وفرهنگی از کارکنان فعال در حوزه های مختلف شرکت تجلیل شد.