طرح احداث و بهینه سازی شبکه توزیع برق در بسطام

مدیر امور برق بسطام از اجرای طرح احداث و بهینه سازی هشت هزار و 807  متر شبکه هوایی باهدف ارتقای ضریب اطمینان خطوط برق رسانی خبرداد. سیدحمیدرضا موسوی با اشاره به این که سه هزار و 666 متر شبکه توزیع برق در این شهر توسعه یافته بیان داشت: در راستای استمرار خدمات دهی به مشترکان، پنج […]

مدیر امور برق بسطام از اجرای طرح احداث و بهینه سازی هشت هزار و 807  متر شبکه هوایی باهدف ارتقای ضریب اطمینان خطوط برق رسانی خبرداد.

سیدحمیدرضا موسوی با اشاره به این که سه هزار و 666 متر شبکه توزیع برق در این شهر توسعه یافته بیان داشت: در راستای استمرار خدمات دهی به مشترکان، پنج هزار و 141 متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف از ابتدای امسال تا زمان حاضر بهینه سازی گردیده است.

وی با بیان این که طرح احداث 537 متر کابل خودنگهدار نیز به اجرا در آمده افزود: به منظور تغذیه برق متقاضیان جدید و ایجاد ظرفیت لازم برای تامین برق مشترکان، 9 ایستگاه هوایی توزیع برق با قدرت 420 کیلوولت آمپر نصب و بهره برداری شده است.

وی یادآور شد: نصب دو دستگاه سکسیونر قابل قطع از راه دور برروی فیدر چهل دختر، طرح بهینه سازی یک هزار و 565 متر شبکه فشار متوسط هوایی اراضی بسطام، جاده آزادشهر جنب پادگان چهل دختر و قسمتی از باغات این بخش، بهسازی یک هزار و 942 متر شبکه فشار ضعیف هوایی به منظور تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در منطقه سی سر و خیـابان امام رضا (ع)، به عنـوان اهم اقـدامات صـورت گرفته از آغـاز سال جـاری تا زمـان حاضـر محسـوب می شوند.

موسوی همچنین اعلام کرد: در مدت زمان قید شده ،116 پروژه ی عمرانی برق رسانی با حجم سرمایه گذاری به مبلغ 12 میلیارد و 593 میلیون ریال در بخش بسطام انجام شده است.

وی اظهارداشت: توسعه شبکه فشار متوسط، پست هوایی و سرخط عمومی جهت بهبود ولتاژ برق مشترکین شهر کلاته خیج، بهینه سازی هشت هزارمتر شبکه 20 کیلوولت برای تقویت شبکه اراضی ابرسج و فاز دوم رینگ محرم ابرسج، تجهیز الکتریکی پست زمینی ارگ بسطام و اصلاح شبکه و نصب پایه و شبکه مربوطه در جاده آزادشهر حدفاصل راهدارخانه گورخان تا فـرعی کلاته خیج، از جمله برنامه های پیش بینی شده این امور تا پایان شهریورماه به شمار می روند.