ضرورت توسعه صنعت زیرساختی برق در روستاهای خمین

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه صنعت زیرساختی برق در روستاهای خمین ضروری است. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی،علیرضا نظری در نشست هم اندیشی با مدیران ارشد صنعت توزیع برق استان و شهرستان خمین افزود:امیدواریم با تلاشی که مجموعه مدیران و متخصصین انرژی در استان اعم از […]

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه صنعت زیرساختی برق در روستاهای خمین ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی،علیرضا نظری در نشست هم اندیشی با مدیران ارشد صنعت توزیع برق استان و شهرستان خمین افزود:امیدواریم با تلاشی که مجموعه مدیران و متخصصین انرژی در استان اعم از صنعت برق و سایر صنایع دارند تابستانی با مشکلات کمتر در پیش داشته باشیم، علاوه بر گذران این تابستان دستاورد بزرگ تر ما نهادینه کردن رویه های صحیح تر مصرف در جامعه صنعتی و دیگر گروه های مصرفی باشد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این جلسه افزایش رضایتمندی مشترکان را از اهداف واستراتژی های شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی عنوان کرد و گفت: این شرکت با ترسیم چشم اندازو تدوین اهداف خرد و کلان و با توجه به ارزش های اخلاقی سازمان همواره در راستای افزایش رضایتمندی ذینفعان و ارتقای کیفیت خدمات تحویلی می کوشد.
وی افزایش هزینه های اجرایی و تجهیزات برق در راستای افزایش نرخ ارز ، کمبود نقدینگی و کاهش وصول مطالبات را از مهمترین چالش های پیشرو صنعت توزیع برق استان دانست.
در این نشست برضرورت ایجاد زیر ساخت برق در منطقه قورچی باشی با توجه به وجود متقاضیان تاکید ودر خصوص مسائل مرتبط شهرستان بحث و تبادل نظر شد.