ضرورت تدوین سازو کارهای جدید برای مدیریت مصرف برق

نشست هماهنگی برای عبور موفق از پیک بار ۱۴۰۳برای رابطین مدیریت مصرف برق شرکت توزیع برق استان مرکزی برگزار شد.

ضرورت تدوین سازو کارهای جدید برای مدیریت مصرف برق

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مرکزی؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در این نشست ،گفت: آموزش مصرف بهینه و درست برق برای عبور موفق از پیک بار سال جاری لازم و ضروری است.

محمود محمودی با اشاره به اهمیت مصرف بهینه برق توسط مردم، گفت : تمام رابطین مدیریت مصرف در مدیریت های توزیع برق شهرستان های استان موظف هستند با تمام توان، تمام ظرفیت ها ویژه را برای مدیریت مصرف در بخش های مختلف خانگی،تجاری،اداری ،کشاورزی و صنعتی بکار گیرند.

وی ادامه داد: مدیریت مصرف برق مجموعه ای از روش ها و راهکارها به منظور بهینه سازی و مصرف درست برق است.

محمودی تصریح کرد: مدیریت مصرف برق شامل برنامه ریزی ، اجرا ، نظارت اصولی و علمی بر فعالیت های مرتبط با صنعت برق می باشد که در مصرف انرژی تاثیر می گذارد و در نهایت سبب ایجاد تغییرات مطلوبی در رفتار مشترکان می شود.

وی افزود: رابطین مدیریت مصرف، باید با آگاه سازی مردم در خصوص پاداش های صنعت برق در بخش های مختلف به ویژه کشاورزی و صنعتی گام بردارند و با راهکارهای مدیریت مصرف برق به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.

محمودی اظهار کرد: با توجه به تجربیات موفق و بسیار خوب سالهای گذشته در عبور از پیک بار،بازهم با مشارکت خوب مردم و مسئولین طی سال جاری هم شاهد تلاش همه جانبه همکاران باشیم تا بتوانیم گام‌های بلندی در این زمینه برداشته و در کنار کسب رضایت مندی مشترکین، به عملکرد قابل قبولی دست پیدا کنیم.