ضد عفونی پژوهشگاه نیرو توسط بسیج آبفای منطقه یک

فرمانده پایگاه بسیج حضرت امام هادی (ع) شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از عملیات ضد عفونی محوطه پژوهشگاه نیرو توسط گروه عملیاتی این پایگاه خبر داد. “محمد نامنی” با اشاره به مشاهده موارد مشکوکی از ابتلا به بیماری کرونا در بین کارکنان پژوهشگاه نیرو، اظهار داشت: حسب دستور فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو […]

فرمانده پایگاه بسیج حضرت امام هادی (ع) شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از عملیات ضد عفونی محوطه پژوهشگاه نیرو توسط گروه عملیاتی این پایگاه خبر داد.

“محمد نامنی” با اشاره به مشاهده موارد مشکوکی از ابتلا به بیماری کرونا در بین کارکنان پژوهشگاه نیرو، اظهار داشت: حسب دستور فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت آبفای منطقه یک و با توجه به حساسیت فعالیت‌های پژوهشگاه نیرو در ارایه خدمات پژوهشی به صنعت برق و انرژی، گروه عملیاتی پایگاه بسیج امام هادی (ع) آبفای منطقه یک تهران با تامین تجهیزات مورد نیاز، به ضدعفونی کردن محوطه وسیع پژوهشگاه نیرو اقدام کرد.

وی افزود: در اجرای این عملیات، گروه هفت نفره عملیاتی با تامین یک دستگاه جت واتر و استفاده از پنج‌هزار لیتر محلول، محوطه پژوهشگاه نیرو را ضدعفونی کردند.

وی از همکاری امور اداری آبفای منطقه یک در تامین ملزومات موردنیاز به‌ویژه در بخش حمل و نقل برای انجام این عملیات گسترده قدردانی کرد.

پژوهشگاه نیرو سازمانی دولتی و وابسته به وزارت نیرو است که مسئولیت مدیریت تحقیقات وابسته به صنعت برق و انرژی ایران را برعهده دارد.