صرف بیش از 70 درصد انرژی استان در بخش تولید و کشاورزی

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان دیدار و گفتگو نمود .  در این دیدار مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان  با اشاره به حوزه فعالیت های شرکت برق منطقه ای سمنان گفت : هم اکنون شرکت برق منطقه ای سمنان در […]

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان دیدار و گفتگو نمود . 

در این دیدار مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان  با اشاره به حوزه فعالیت های شرکت برق منطقه ای سمنان گفت : هم اکنون شرکت برق منطقه ای سمنان در حوزه انتقال انرژی الکتریکی و ترانزیت آن در بخش های 400 ، 230 و 63 کیلوولت فعالیت می کند . 

مهندس صباغ ، بهترین وضعیت استفاده از انرژی الکتریکی را بهره برداری در بخش تولید و کشاورزی دانست و افزود : استان سمنان بیش از 70 درصد انرژی الکتریکی خود را در بخش های تولید و کشاورزی مصرف می نماید . 

وی با اشاره به شروع فصل تابستان و افزایش دما و ضرورت صرفه جویی در مصرف برق از سوی مشترکین گفت : پیک مصرف برق استان سمنان در سال جاری ، نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ، یکماه زودتر با مصرف بیش از 602 مگاوات در تاریخ اول تیر ماه به ثبت رسید که چنانچه روند افزایشی در باقیمانده تابستان ادامه پیدا کند ، احتمال اِعمال مدیریت بار ، دور از انتظار نمی باشد .

در پایان مهندس صباغ مردم فهیم استان و مشترکین عزیز را به صرفه جویی و استفاده از وسایل پر مصرف در ساعات غیر پیک بار یعنی ساعاتی خارج از  11 تا 16 و 19 تا 23  دعوت کرد . 

در این دیدار رضا محمدی ، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از تلاش مدیریت و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان تقدیر و تشکر نمود.