صرفه جویی48 مگاواتی مصرف برق در چهارمحال وبختیاری

با مشارکت مشترکین برق در طرح های مدیریت مصرف و بهره مندی از مزایای تشویقی آن ، 48 مگاوات در مصرف برق استان چهارمحال وبختیاری ، صرفه جویی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل این شرکت ؛ با اشاره به اینکه میزان مشارکت کشاورزان […]

با مشارکت مشترکین برق در طرح های مدیریت مصرف و بهره مندی از مزایای تشویقی آن ، 48 مگاوات در مصرف برق استان چهارمحال وبختیاری ، صرفه جویی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل این شرکت ؛ با اشاره به اینکه میزان مشارکت کشاورزان ، صنعتگران ودیگر حوزه ها در طرح های مدیریت مصرف سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش داشته است ، گفت : پیک بار مصرف برق از آغاز فصل گرما تا کنون، در روز 15 تیرماه به میزان 352 مگاوات حادث شد که سهمیه تعیین شده همان روز از سوی شرکت توانیر 353 مگاوات تعیین شده بود.
ایشان در ادامه افزود : براساس محاسبات انجام شده در خصوص مشارکت مشترکین برق در طرح های مدیریت مصرف وبهره مندی از مزایای تشویقی آن، بالغ بر 48 مگاوات در مصرف برق این استان صرفه جویی شد ودر پی آن مصرف برق استان در محدوده ی سبز قرار گرفت.
ایشان در پایان ضمن تشکر از همکاری مردم عزیز استان درزمینه صرفه جویی مصرف برق ، خواستار ادامه همکاری مردم در این زمینه شد تاهمه ی مناطق استان از برقی پایدار ومطمئن بهره مند گردند.