صدور تعداد ۹۹ حکم کارگزینی پذیرفته شدگان تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران

طی سالهای 1400 الی 1402از میان 524 پرونده ایثارگری که برای کارکنان غیر رسمی مشمول این قانون تشکیل شد در نهایت 152 پرونده مورد تایید شرکت مهندسی آبفای کشور قرار گرفت که احکام کارگزینی تعداد99 نفر از آن ها پس از طی مراحل گزینش از ابتدای اردیبهشت سال1401 صادر شد.

به گزارش برقآب، معاون منابع انسانی و تحقیقات آبفای استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: احکام کارگزینی تعدادی از پذیرفته شدگان تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران آبفای استان اصفهان که شامل نیروهای طرحی ،شرکتی وحجمی طرف قرار داد با پیمانکاران بودند پس از احراز شرایط لازم صادر شد.

کاظم جعفری اعلام کرد: پس از تایید پرونده های کارکنان تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران توسط شرکت مهندسی آبفای کشور، مدارک این کارکنان به منظور تایید و احراز صلاحیت فرد به مرکز هسته گزینش آبفای کشور ارسال شد و با دریافت رای هسته گزینش حکم کارگزینی استخدامی ایثارگران آبفای استان اصفهان صادر شد.
وی خاطرنشان ساخت: با توجه به ابلاغ بخشنامه مشترک سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور، موضوع “دستورالعمل نحوه اجرای بند (د) تبصره (۲۰) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور” موضوع تبدیل وضعیت  ایثارگران مشمولان ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در آبفای استان اصفهان در دستور کار قراردارد .
وی با بیان اینکه  این فرایند  همچنان در دستور کار قرار دارد تصریح کرد: کارکنانی که در قالب قراردادهای مختلف مشغول به فعالیت در آبفای استان اصفهان هستند اگر مشمول قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران باشند پس از تایید مدارک و احراز صلاحیت فردی توسط مراکز ذیصلاح حتما تبدیل وضعیت استخدامی آنان در دستور کار قرار می گیرد و این روند همچنان ادامه دارد.
معاون منابع انسانی و تحقیقات آبفای استان اصفهان در ادامه با بیان این که سیاست‌های کلی نظام در امور ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، جهاد، تکریم و پاسداری از حق ایثارگران است اظهار کرد: از کارکنانی که مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگری قرار گرفتند انتظار می رود همچنان با تلاش و کوشش خود برای ارائه خدمات به صورت جهادی، در جهت ترویج فرهنگ ایثار و جهاد پیشگام باشند.
جعفری گفت: صدور احکام کارگزینی پذیرفته شدگان تبدیل وضعیت  ایثارگران مشمول این بخشنامه، حاصل حمایت مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره آبفای استان اصفهان و نیز چندین ماه تلاش شبانه روزی کارکنان معاونت منابع انسانی و تحقیقات، دفتر گزینش و حراست بوده است.