شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز آب در خواف

مدیر امور آب و فاضلاب خواف در جلسه کمیته بررسی انشعابات غیر مجاز گفت: افرادی که به صورت غیرمجاز از شبکه آب گیری می کنند، حجم زیادی از آب شرب شهرستان را هدر داده و به مصرف موارد غیر از شرب می‌رسانند. به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان خواف ، جواد سالاری […]

مدیر امور آب و فاضلاب خواف در جلسه کمیته بررسی انشعابات غیر مجاز گفت: افرادی که به صورت غیرمجاز از شبکه آب گیری می کنند، حجم زیادی از آب شرب شهرستان را هدر داده و به مصرف موارد غیر از شرب می‌رسانند.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان خواف ، جواد سالاری افزود: با توجه به این‌که منابع آب شرب بسیار محدود و تأمین آب برای مشترکین با هزینه‌های زیادی همراه است، جمع آوری انشعابات غیر مجاز در دستور امورآبفا خواف قرار دارد.

وی اظها ر داشت: از اواسط تیر ماه ماه تاکنون، با گشت زنی بی‌وقفه اکیپ شناسایی انشعابات غیر مجاز،۲۰ فقره انشعاب غیرمجاز آب کشف و قطع شده است.

سالاری گفت: افرادی که به‌صورت غیرقانونی اقدام به نصب انشعاب بر روی شبکه های توزیع آب می‌کنند، باعث آسیب و خسار جبران‌ناپذیر به تأسیسات آب‌رسانی می شوند و امور آبفا نیز با این افراد برخورد قانونی می‌کند