شناسائی و تبدیل انشعابات غیر مجاز شهرک امام حسین

طی ۴ ماه اخیر تعداد ۵۸ رشته انشعاب غیر مجاز در شهرک امام حسین علیه السلام شناسائی و جمع آوری شده است . به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهرک امام حسین با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای ساماندهی و به روز […]

طی ۴ ماه اخیر تعداد ۵۸ رشته انشعاب غیر مجاز در شهرک امام حسین علیه السلام شناسائی و جمع آوری شده است .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهرک امام حسین با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای ساماندهی و به روز رسانی خطوط توزیع و شبکه های آبرسانی و همچنین به منظور خارج سازی شبکه های قدیمی و فرسوده ، همزمان عملیات اصلاح انشعابات آب آشامیدنی و شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز نیز انجام می پذیرد که طی چهار ماه سال جاری تعداد ۵۸ رشته انشعاب غیر مجاز آب شرب در این شهر کشف و شناسائی و جمع آوری گردید و بخشی از این انشعابات ساماندهی شده و به مجاز تبدیل شده و مراحل تبدیل مجاز الباقی انشعابات غیر مجاز نیز در دست انجام میباشد .
رحیم آبرومند خاطر نشان کرد : این عملیات از اوایل سال جاری بصورت جدی در دستور کار قرار داشت که متاسفانه برخی از شهروندان مبادرت به نصب و بهره برداری غیر مجاز آب در سایزهای مختلف از شبکه های آبرسانی نموده و برای مصارف خانگی ، تجاری و … مورد استفاده قرار می دادند و علاوه بر پرت و هدر روی قابل توجه آب شرب موجب خسارات زیادی نیز به شبکه های آبرسانی میگردید . بطوریکه که در این راستا طی تیر ماه امسال تعداد ۱۵ رشته انشعاب غیر مجاز کشف و جمع آوری و به مجاز تبدیل شده است .
آبرومند یاد آور شد : این عملیات همچنان در دستور کار قرار دارد و با جدیت تمام در حال اجراء می باشد و ضمن شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز با متخلفین در این خصوص و مالکان انشعابات غیر مجاز مطابق قانون برخورد خواهد شد .