شرکت پرتو خازن

شرکت پرتو خازن در سال 1375 تاسیس شده، محل کارخانه  در زمینی به مساحت 10000 متر مربع در نزدیکی تهران بنا گردیده است.
انرژی در دنیای امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد و میبایست در جهت استفاده صحیح و ذخیره سازی آن به شکل شایسته ای فرهنگ سازی نمائیم.
در این میان نیروی برق بعنوان یکی از اصلی ترین منابع انرژی مورد مصرف  بشر، از جایگاه ویژه ای  برخوردار است. با توجه به هزینه های  هنگفت تولید و انتقال این نوع از انرژی با کیفیت مطلوب می بایست در جهت اصلاح و بهبود کیفی و کمی شبکه های توزیع آن قدم برداریم.
درهمین راستا اصلاح ضریب قدرت در شبکه های توزیع از جهات گوناگونی از جمله تاثیر بر کیفیت و عملکرد سیستم وهمچنین تبعات اقتصادی چشمگیری که به همراه دارد از اهمیت بسیار زیادی در صنعت برق برخوردارگردیده است.
توان راکتیو را در شبکه های توزیع برق می بایست حذف نمود تا خروجی موثری از توان اکتیو را در شبکه به  جریان انداخت و در نتیجه ضمن استفاده از بیشترین ظرفیت شبکه، تلفات سیستم را به حداقل برسانیم.
شرکت پرتو خازن با تولید محصولات با کیفیت بالا و متنوع، بر اساس اصل مشتری مداری و ارائه خدمات  پشتیبانی فنی، شما را در رسیدن به اهداف فوق همراهی می کند. محصولات تولیدی این شرکت و بویژه خازنهای تولیدی آن در بسیاری از پروژه های داخلی و بین المللی صنعت برق مورد استفاده قرار می گیرند.

 

معرفی شرکت پرتو خازن  

شرکت پرتو خازن در سال ۱۳۷۵ تاسیس شده، محل کارخانه  در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع در نزدیکی تهران بنا گردیده است.
فعالیت شرکت با تولید فیلم متالایزآلومینیوم، خازنهای روشنایی، موتوری و اصلاح ضریب قدرت آغاز گردید. در سال ۱۳۸۵ خط تولید فیلم متالایز آلومینیوم – روی  نیز راه اندازی گردید. شرکت پرتو خازن بتدریج رشد نموده  و در حال حاضر محصولات و خدمات بسیاری شامل انواع مختلف خازن های اصلاح ضریب قدرت  سه فاز، تک فاز سیلندری، باکس و همچنین خازنهای اصلاح ضریب قدرت سه فاز و تک فاز فشار متوسط،  بانکهای خازنی اتوماتیک و خازنهای  موتوری، روشنایی  را به بازار عرضه می نماید که بر اساس آخرین استانداردهای IEC و جدیدترین پیشرفت های صورت گرفته در زمینه فناوری این صنعت، تولید میشوند.
ظرفیت سالانه تولید شرکت ۵/۰۰۰ مگاوار خازن اصلاح ضریب قدرت و حدود ۴/۰۰۰/۰۰۰ خازن موتوری و روشنایی می باشد. همچنین آمادگی طراحی و تولید محصولات مطابق  سفارش مشتری در حجم و کمیت اقتصادی در جهت نیل به اهداف شرکت را نیز دارا میباشد.
شرکت پرتو خازن در حال حاضر بیش از  ۸۰ نفر مهندس مجرب و کارگر ماهر را به کار گرفته است. طی چند سال گذشته این شرکت بشکل چشمگیری توسعه پیدا نموده وهمواره  روند رو به رشدی را از خود نشان داده است. سالها انباشتگی تجربه به همراه منابع مادی و انسانی متنوع  و کارآمد وتوفیق در دستیابی به اهداف توسعه  در زمینه تنوع  و کیفیت محصول موجب گردید تا شرکت پرتو خازن امروزه به بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده خازن و تنها تولید کننده فیلم متالایز  در خاورمیانه تبدیل شود.
این شرکت با استفاده از توان فنی بالا و نیروهای متخصص موفق به دریافت گواهینامه تایپ تست VDE (معتبرترین مؤسسه صادر کننده گواهی (تایپ تست) از کشور آلمان شده است، همچنین گواهینامه ISO 9001/2015 از Tuv و گواهینامه‌های استاندارد کیفیت محصول از Epil  و دانشگاه علم و صنعت و پژوهشگاه نیرو ایران در خصوص  خازن های فشار ضعیف و خارن های فشار متوسط و همچنین بانک های خارنی   در پرونده فعالیت‌های شرکت به ثبت رسیده است. شرکت پرتو خازن در لیست تولید کنندگان معتبر خازن‌های فشار ضعیف تأیید شده از طرف سازمانهایی چون شرکت توزیع برق منطقه‌ای تهران، شرکت توزیع برق منطقه‌ای تبریز، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور و شرکت کالای نفت ایران و … نیز قرار دارد.
کیفیت بالا بهمراه  قیمتهای رقابتی سبب گردیده تا این شرکت بخش عمده ای از محصولات خود را در بازار داخلی و همچنین در بازارهای جهانی عرضه نماید.
بر همین اساس شرکت پرتو خازن موفق گردیده است تا به  بیش از ۱۵ کشور در اروپا، آسیا و خاورمیانه محصولات خود را بصورت مستمر صادر نماید.
رقابت هرگز باعث نگردیده است تا کیفیت کالاهای ما کاهش یابد و همواره در جهت ارتقاء سطح کیفی تلاش می کنیم بطوریکه محصولات ما اغلب توسط مشتریان جاری شرکت  به مشتریان بالقوه دیگر معرفی و پیشنهاد می گردد.

اهداف

شرکت پرتو خازن در راستای رسالت ملی و بین المللی خود، با رعایت کلیه استاندارد های ملی و بین المللی و بهره گیری از بهترین تکنولوژی ها، اهداف استراتژیک زیر را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است:

–         بهبود کیفیت توان با اصلاح ضریب قدرت از طریق طراحی، تولید و به کارگیری خازن های فشار ضعیف (LV)
در شبکه توزیع

–         اصلاح ضریب قدرت و جلوگیری از افت ولتاژ در پست های بالا دستی شبکه و کاهش تلفات از طریق طراحی، تولید و ارائه خازن های فشار متوسط (MV)

–         شناسایی، آنالیز و عارضه یابی در شبکه برق مشتریان و ارائه راه حل فنی از طریق طراحی و تولید خازن، کنتاکتور، راکتور، رگولاتور و ساخت و نصب بانک های خازنی

–         همکاری با شرکت های پیشرو در سطح جهانی

–         توسعه و تولید محصولات جدید همگام با روند جهانی و نیازهای مشتریان

این شرکت اعتقاد دارد که طراحی و تولید محصولات با کیفیت عالی، نه تنها  به مشتریان اطمینان و اعتماد می دهد و به اقتصاد ملی و جهانی کمک می کند بلکه در جهت کاهش مصرف سوخت های فسیلی و به تبع آن کمک به حفظ محیط زیست می تواند نقش موثری ایفا نماید.

 

pkc-capacitor.com

barghab.ir