شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی شرکتی برتر در سطح کشور

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آبفا خراسان رضوی به مناسبت سالروز تاسیس شرکت های آب و فاضلاب مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در پیامی به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس شرکت آب و فاضلاب ، ضمن گرامیداشت این روز را به همکاران زحمتکش عرصه تامین و توزیع آب شهرها و روستاهای این […]

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آبفا خراسان رضوی به مناسبت سالروز تاسیس شرکت های آب و فاضلاب
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در پیامی به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس شرکت آب و فاضلاب ، ضمن گرامیداشت این روز را به همکاران زحمتکش عرصه تامین و توزیع آب شهرها و روستاهای این استان پهناور تبریک گفت.
در پیام سید ابراهیم علوی آمده است: عملکرد شرکت های آب و فاضلاب از زمان تصویب قانون تاسیس در یازده دی ماه ۱۳۶۹ تاکنون نشاندهنده بالندگی صنعت آب و فاضلاب بوده و به خوبی نقش مهم خود را در ارتقای بهداشت عمومی، سلامت جامعه و حفظ محیط زیست ایفا کرده است.
عملکرد 30 سال شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی نشاندهنده آن است که صنعت آب و فاضلاب استان به بلوغ کامل سازمانی رسیده است و به عنوان شرکتی برتر در سطح کشور شناخته می شود.
توسعه و تقویت زیرساخت های آب و فاضلاب در اقصی نقاط استان با وجود تمامی کاستی های اعتباری و کمبود منابع مالی از یک سو و کاهش ظرفیت آبی سفره های زیر زمینی از سوی دیگر نتوانسته است مانع استمرار ارائه خدمات به هم استانی های عزیز شود و بی وقفه ، آب شرب و بهداشتی در اختیارهم استانی های عزیز قرار دارد .
شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت ساکن در ۷۶ شهر و دو هزارو ۸۰۰ روستا را با وجود پراکندگی گسترده و کمبود منابع آب شرب با تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکاران خدمت رسانی می کند ، به ویژه تمام پتانسیل خود را بکار گرفته است تا در دوران مبارزه با کرونا ویروس خللی در تامین آب بهداشتی مورد نیاز شهروندان و روستاِییان عزیز که مهمترین سلاح علیه این چالش جهانی است مشکل و کمبودایجاد نشود .
درهمین رابطه و درقالب طرح یک پارچه سازی شرکت آب و فاضلاب هم که از ابتدای سال جاری رسما عملیاتی شد با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی و تجهیزاتی و تاسیساتی موجود درآبفا شهری ، شکل تامین آب شرب 913 روستا در استان در 100 روز رفع و ارتقاِ یافت و این در حالی است که روند کار در راستای اجرای سیاست ها برای تحقق اهداف تعریف شده شرکت که به عنوان نقشه راه برای هر سال ترسیم می شود با سرعت و جدیت دنبال می شود.
اینجانب با تشکر از مدیران عامل قبلی وهمکاران بازنشسته و به پاس کارنامه درخشان خانواده بزرگ آب و فاضلاب استان خراسان رضوی در خدمت‌رسانی به مردم شریف استان ، از تلاش خالصانه همه همکاران خود در جبهه طاقت فرسای تامین آب و مبارزان خط مقدم حوزه فاضلاب ، پیمانکاران ، مشاوران و سرمایه گذاران بخش خصوصی ، بنیاد های خیریه و افراد خیر که ثمره تلاش قابل تقدیر آنان در گذشته و حال ، شرکت آبفا را در اجرای وظایف موفق کرده به بالندگی رسانده است سپاسگزارم .
از مردم فهیم و صبور و آندسته از مشترکان هم که با رعایت الگو و مصرف درست ، امکان دسترسی همگان به آب شرب را فراهم آورده و می آورند قدردانی می نمایم و امیدوارم همچون گذشته خادمان خود در شرکت آب و فاضلاب استان را در خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر یاری رسان باشند.