شرکت آبنوس پالایش

شرکت فنی و مهندسی آبنوس پالایش به منظور تامین آب سالم و با هدف ارتقاء بهره‌وری صنایع و افزایش سلامت جامعه، حفظ و صیانت از محیط زیست در حوزه‌های مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب فعالیت می‌نماید

به گزارش برقاب، شرکت فنی و مهندسی آبنوس پالایش به منظور تامین آب سالم و با هدف ارتقاء بهره‌وری صنایع و افزایش سلامت جامعه، حفظ و صیانت از محیط زیست در حوزه‌های مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب فعالیت می‌نماید و با بهره‌گیری از تیمی مجرب در زمینه‌های مهندسی فرایند، برق، مکانیک، بهداشت محیط زیست و صنایع کوشش می‌نماید تا پیچیده‌ترین مشکلات موجود  در آب‌های مناطق مختلف کشور را با ارائه تجهیزات مناسب از نظر اقتصادی و فنی حل نماید و ضمن تلفیق دانش فنی و تجربه توانسته است پروژه‌های متعددی را مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی در صنایع مختلف کشور به اجرا در آورد.

 

شرکت آبنوس پالایش ارائه‌دهنده خط مشی‌های مختلف در تمامی مراحل تصفیه آب می‌باشد و از زمان اولین درخواست تا راه‌اندازی کامل سیستم و در زمان بهره برداری در تمامی مراحل مشاوره، طراحی، تهیه و ارائه پیشنهاد فنی در کنار شما خواهد ماند .این شرکت ماموریت اصلی خود را، ارائه با کیفیت ترین دستگاه‌‌ها همراه با خدمات سریع، گارانتی، پیشتیبانی، تامین قطعات و اخذ نظرات مردمی جهت بهبود برنامه‌های آتی خود قرار داده است.

این شرکت بر آن است تا بستری مطمئن را برای علاقه مندان به خرید سیستم تصفیه آب در ایران دایر نماید و اینک پس از سالها تلاش شبانه روزی مدیران کارآمد شرکت، شبکه گسترده‌ نمایندگان فروش در سراسر کشور در حال معرفی و خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می‌باشند.

تلاش کارشناسان شرکت در کنار تجربیات فراوان پدید آورندگان آن موجب گردید تا پروژه‌های متعددی را در زمینه سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب در صنایع مختلفی از جمله : صنایع غذایی، نساجی، داروئی، کشاورزی، دامی و… از شمال تا جنوب کشور توسط این مجموعه، عملیاتی و تحویل گردد .

سرمایه‌گذاری در تولید آب آشامیدنی نهبندان( خراسان  جنوبی) ،شرکت آّب وفاضلاب استان سمنان، شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان، شرکت صحت، شرکت لاسیتیک دنا، شهرک صنعتی رازی (B.O.O) ،بیمارستان خاتم الانبیاء تهران، برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان از جمله پروژه‌هایی است که توسط این شرکت  راه اندازی شده و مشغول به فعالیت می‌باشد.

آموزش‌های دوره‌ای و خاص پرسنل و نمایندگان خدمات پس از فروش و به روز رسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت کسب رضایتمندی مشتری و ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان شرکت می‌باشد.

کیفیت تولیدات و خدمات و لحاظ کردن سیستم‌های مدیریت کیفیت در راستای ارتقاء سطح خدمات، رضایت مشتریان و بهبود مستمر سرلوحه کار ماست.

 

تاریخچه

در سال ۱۳۸۲ به پشتوانه دانش و تجربه بنیان گذاران شرکت در زمینه های فنی و اجرائی و تحقیقاتی و توان اجرائی و کارگاهی با نام شرکت کارا صنعت هامون پا به عرصه خدمت به مراکز مختلف علمی تحقیقاتی وتولیدی و صنعتی کشور عزیزمان ایران نهاد و در ابتدای سال ۱۳۸۸ تغییر نام داده  و به نام شرکت آبنوس پالایش تغییر یافت.
این شرکت در زمان فعالیت خود موفق به گردآوری مجموعه ای ارزشمند از انواع خدمات و تا مین انواع ملزومات و تجهیزات با کیفیت بالا و دارای فناوری های نوین بر طبق آخرین دستاوردهای مراکز تولیدی جهان گردیده و در راستای ارتقاء سطح دانش فنی و نیز توان تکنولوژی بسیاری از مراکز علمی معتبر کشور که هر یک از مفاخر این مرز و بوم میباشند نقش بسزائی را ایفا نموده است.این شرکت دارای توانمندی های بسیار بالایی در مرتفع ساختن بخش اعظم کلیه نیازهای صنعت آب در مراکز مختلف علمی ، درمانی ، تحقیقاتی ، تولیدی و صنعتی بوده و تمامی این نیاز ها را توسط مرغوب ترین و کارآ ترین تجهیزات موجود در دنیا به همراه انتقال دانش فنی و پشتیبانی مادام العمر از مصرف کنندگان کالاهای خود تامین میسازد و و تا کنون بیش از ۳۰۰ پروژه موفق را فقط با نام آبنوس پالایش در سطح کشور و کشورهای همجوار با موفقیت به انجام رسانیده است ، که خود سند معتبری بر کیفیت محصولات و خدمات این شرکت میباشد.

 

متخصصین این شرکت هر یک دارای دانش علمی و فنی بالا در رشته کاری خود بوده و با دلسوزی و صداقت از هر گونه تلاش در جهت رفع نیاز های مشتریان خود دریغ نمی ورزند.

خدمات

  • پیشنهاد بهترین انتخابها پیش از فروش با در نظر گرفتن بهترین قیمت همراه با مناسب ترین کیفیت
  • فروش تجهیزات انتخابی ، همراه با خدمات نصب ، راه اندازی ، و آموزش رایگان
  • پشتیبانی سیستمهای فروخته شده از طریق خدمات پس از فروش مادام العمر به صورت تامین قطعات ، سرویس های دوره ای ، ارتقاء و به روز رسانی سیستم ها در فواصل منظم زمانی
  • عیب یابی و در صورت لزوم تعمیرات سیستمهای خریداری شده از این مجموعه