شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در دومین جشنواره نیرو و رسانه حائز رتبه‌ شد

در مراسمی با حضور وزیر نیرو برترین‌های دومین جشنواره نیرو و رسانه  (نور) سراسر کشور معرفی و موردتقدیر قرار گرفتند. دومین جشنواره نیرو و رسانه, با رقابت ۵۵۷ اثر در قالب گزارش، تیتر و خبر، مصاحبه، مقاله و سرمقاله و یادداشت، کاریکاتور و طنز مکتوب و رادیویی، عکس و اینفوگرافی و موشن گرافی  ارسالی به […]

در مراسمی با حضور وزیر نیرو برترین‌های دومین جشنواره نیرو و رسانه  (نور) سراسر کشور معرفی و موردتقدیر قرار گرفتند.
دومین جشنواره نیرو و رسانه, با رقابت ۵۵۷ اثر در قالب گزارش، تیتر و خبر، مصاحبه، مقاله و سرمقاله و یادداشت، کاریکاتور و طنز مکتوب و رادیویی، عکس و اینفوگرافی و موشن گرافی  ارسالی به دبیرخانه جشنواره برگزار گردید و در این میان ۴۰ اثر حائز ر تبه‌های برتر شدند. این آثار در دو مرحله مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند و  شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز   در بخش موشن گرافیک  حائز  رتبه برتر معرفی شد.
وزیر نیرو در این آئین از برگزیدگان  به صورت ویدئوکنفرانسی تقدیر کرد.
این مراسم مقارن با روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگار شهید صارمی بصورت ویدئو کنفرانس در سطح شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو با حضور جناب آقای دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو ، مدیران عامل و رئوسای شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق استانها و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق سراسر کشور در مورخه ۹۹/۵/۱۵ برگزار گردید.
در این مراسم مهندس مذکوری رئیس شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق استان بوشهر به نمایندگی از وزیر نیرو جایزه برگزیده این بخش را اهدا نمود.