سرمایه گذاری ۷۸ میلیارد ریالی در تاسیسات صنعت توزیع برق بسطام

مدیر امور برق بسطام اعلام کرد: در سه ماهه نخست امسال، 115 پروژه عمرانی برق‌رسانی با اعتبار ۷۸ میلیارد ریال در بخش بسطام به اجرا درآمده است.

 سید حمیدرضا موسوی گفت: به منظور تامین برق اشتراک های جدید، پنج هزار و 850 متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف احداث و برای ارتقای پایداری خطوط برق رسانی، 11 هزار و ۳۸۳ متر شبکه توزیع برق اصلاح و بهینه سازی شده است.

 وی بیان کرد: نصب 12 ایستگاه هوایی توزیع برق با قدرت ۸۴۰ کیلو ولت آمپر، در راستای تغذیه برق مشترکان، از جمله اقدامات این امور محسوب می شود.

وی اظهار کرد: برای پیشگیری از سرقت شبکه سیمی و کاهش تلفات انرژی الکتریکی، از آغاز امسال تا به حال، نه هزار و 33 متر شبکه فشار ضعیف سیم مسی، به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

 موسوی گفت: اصلاح شبکه فشار متوسط ورودی روستای جیلان به مقدار یک هزار و ۵۰۰ متر، بهسازی سه هزار متر شبکه سیمی خیابان های فرهنگ، شهید رضا چوپان و مهدیه بسطام با تبدیل به کابل خودنگهدار و تقویت شبکه برای رینگ فیدر محرم به ابرسج، به عنوان مهم ترین فعالیتهای صورت گرفته به شمار می رود.

وی افزود: بهینه سازی شبکه روستاهای ده‌ خیر، گنده پلی، چهارباغ و گرجی، احداث شبکه و نصب پست عمومی منطقه عربها در کلاته خیج و اجرای شبکه جهت رینگ فیدر محرم واقع در جاده دهملا مجن، در زمره برنامه‌های پیش‌بینی شده این امور در سه ماهه دوم امسال است.